Zatrzymany sprawca napadu

aktualizacja: 2018-04-23 10:31:36     nr wiadomości: 34927     przeczytano: 13184     Ilość komentarzy komentarze: 2

Ranek 13 kwietnia. Dwóch zamaskowanych sprawców weszło do jednego z zambrowskich banków i krzyknęło "To jest napad".

Jeden z podejrzanych został zatrzymany już kilka dni później. We czwartek 32 -latek usłyszał zarzut usiłowania rozboju, natomiast w piątek sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

13 kwietnia br. kilka minut po 10.00 do jednego z zambrowskich banków weszły dwie zamaskowane osoby krzycząc: "To jest napad". Jeden z napastników podszedł szybkim krokiem do stanowiska obsługi klienta i grożąc przedmiotem przypominającym broń palną, zażądał wydania pieniędzy. Kasjerka nie wykonała polecenia agresorów i nie przekazała im pieniędzy. Jednocześnie kobieta wezwała pomoc.

Stanowcza postawa pracownicy banku spłoszyła napastników, którzy uciekli z miejsca zdarzenia rezygnując z pieniędzy. Dzięki intensywnej pracy policjantów z zambrowskiej jednostki Policji oraz kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, już w miniony wtorek, został zatrzymany jeden z podejrzanych.  Okazał się nim 32-latek, który wcześniej był już karany. We czwartek mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania rozboju, a dzień później sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.


_____________
13 kwietnia br. po godz. 10.00 dwóch zamaskowanych mężczyzn dokonało napadu na Bank Spółdzielczy przy alei Wojska Polskiego 27 w Zambrowie.

Sprawcy, przy użyciu broni palnej lub przedmiotów ją przypominających, usiłowali wymusić wydanie gotówki. 

Na razie Policja nie udziela bliższych informacji w tej sprawie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i sprawców zdarzenia. Mężczyźni odjechali prawdopodobnie oplem vectrą.

Nie ma osób poszkodowanych, sprawcy nie użyli broni. Na chwilę obecną nie są znane straty finansowe.

/e/

 

Jak kradna obywatele to ich sie lapie, jak minster z PiSlandu to im sie nalezy.
Napisał: grajewiak dodano: 2018-04-15 02:44:25

Grajewiak> W trosce o takich jak ty Minister Zdrowia zwiększył nakłady na służbę zdrowia, zacznij więc się leczyć. Spróbuj może nie jest za późno. Rozumiem, że ta choroba nie boli pacjenta lecz jest uciążliwa dla społeczeństwa.
Napisał: Ktoś dodano: 2018-04-23 20:38:12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.