Najlepsze seriale dostępne na Netflix

aktualizacja: 2020-07-29 08:47:19     nr wiadomości: 42981     przeczytano: 984     Ilość komentarzy komentarze: 0

Co roku Netflix publikuje listę seriali, które były najbardziej popularne na ich platformie. Na liście często znajdują się takie produkcje, których nikt by się tam nie spodziewał. Wydaje się, że nikt ich nie ogląda, nie jest o nich wcale głośno, a nagle zajmują wysokie miejsca. Postanowiliśmy więc, że przedstawimy kilka naszych typów, które pokrywają się z listą Netflixa i podpowiemy, co warto obejrzeć. Jesteście ciekawi jakie tytuły dla was przygotowaliśmy?

  


Rok w rok na platformie Netflix pojawią się absolutne hity, które ogląda prawie cały świat. Niektóre pozycje nie są dla nas zaskoczeniem - inne z kolei wprawiają nas w osłupienie. Sprawdziliśmy, jakie seriale online znalazły się na liście najlepszych produkcji na platformie Netflix. Zobaczcie po jakie tytuły najchętniej sięgali widzowie: 

"Dom z papieru" 

Nikogo chyba nie dziwi, że ten tytuł znalazł się na liście. Chociaż, co może niektórych zdziwić, na ostatnim, 10 miejscu. Serial opowiada o grupie złodziei, którzy mają swoje własne, niekonwencjonalne sposoby na zdobycie pieniędzy. Wszyscy kierowani są przez Profesora - niezwykle inteligentnego mężczyznę, który gotowy jest absolutnie na wszystko, aby chronić swoich i aby jego plan się powiódł. Nie będzie jednak brakowało zwrotów akcji i niespodziewanych wątków. Jeśli ktoś, jakimś cudem, nie widział "Domu z papieru" to właśnie nadszedł czas, aby nadrobić braki. 

"Sex Education"

Nieco popularniejsza, bo aż o trzy miejsca, okazała się produkcja "Sex Education". To serial, który opowiada o nastolatku, który przeżywa rozwód swoich rodziców. Jego matka na co dzień pracuje jako seksuolożka, a więc główny bohater podsłuchuje jej rozmów z pacjentami. Ma przez to sporo problemów ze swoją seksualnością. Poznaje jednak dziewczynę, która postanawia wykorzystać jego wiedzę. To serial, który z pewnością powinien zobaczyć każdy nastolatek. 

"Stranger Things"

Niewiele popularniejsze okazały się "Stranger Things", które znalazły się na miejscu szóstym - a więc jedno "oczko" wyżej niż "Sex Education". Wydaje się, że tego serialu nie trzeba przedstawiać. Opowiada jednak o dziwnych wydarzeniach w małym miasteczku i o grupie przyjaciół, która chce odkryć prawdę. 

"Wiedźmin"

Nikt nie był w stanie pobić historii o Wiedźminie i jego przyjaciołach, dlatego właśnie trafił na pierwsze miejsce w rankingu Netflixa. Opowieść o łowcy potworów podbiła serca wielu widzów na całym świecie. Doskonała gra aktorska, świetnie zrealizowane zdjęcia. To właśnie na to czekali wszyscy fani uniwersum "Wiedźmina". Jakimś cudem nie widzieliście tego serialu? Koniecznie do nadrobienia! 

Jakie jeszcze seriale na Netflix oglądaliście, a nie ma ich na liście? Podzielcie się informacją! 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.