Moto Show powraca

aktualizacja: 2019-06-11 22:33:58     nr wiadomości: 39459     przeczytano: 4125     Ilość komentarzy komentarze: 1

Moto Show powraca – takiej imprezy Podlasie nie widziało

Największa impreza motoryzacyjna w północno-wschodniej Polsce powraca po kilku latach przerwy. Legendarne Moto Show tym razem zagości w Suwałkach w dniach 17 i 18 sierpnia.
Na obszarze nowego lotniska odbędą się m.in. wyścigi na 1/4 mili oraz pokazy driftu. To tylko dwa punkty z bogatego harmonogramu imprezy, która wypełni sierpniowy weekend.


Z racji powrotu na mapę motoryzacyjnych imprez po kilkuletniej przerwie, tegoroczna edycja wydarzenie nosi nazwę „VII Moto Show Suwałki Reaktywacja”. Impreza odradza się w nowej formie.

Liczba atrakcji i niespodzianek szczelne wypełni dwa dni sierpniowego weekendu.
Nowa lokalizacja, którą jest suwalskie lotnisko, daje fanom motoryzacji wachlarz możliwości.
Ekipa organizatorów zadba o to, aby każdy znalazł w harmonogramie coś dla siebie, a trzeba przyznać, że ilość możliwości przyprawia o zawrót głowy. Teren lotniska, który otrzymali do swojej dyspozycji obejmuje aż 100 ha, więc teren na pewno ich nie ograniczy. 

Wyścigi na 1/4 mili, przejazdy z drifterami, zlot ciężarówek, zlot aut tuningowanych oraz klasyków, przeloty helikopterem, a także koncert grupy GypsyCaravan to tylko niektóre z długiej listy programowych wydarzeń. Będą nim towarzyszyły zawody car audio spotkania motoryzacyjnych klubów z całego kraju, konkursy, food tracki itd...

BILETY PŁATNE? GDZIE MOŻNA NABYĆ? CZY DZIECKO 6 LETNIE TEZ PŁACI ZA WSTĘP ?
Napisał: KTOS dodano: 2019-06-13 16:01:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.