Moto StarS Szczuczyn 2016

aktualizacja: 2016-05-08 15:12:35     nr wiadomości: 28304     przeczytano: 5969     Ilość komentarzy komentarze: 3

I Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Szczuczynie!

8 maja 2016

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego zorganizował Klub Moto Stars Szczuczyn. Msza w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie w intencji bezpiecznego sezonu motocyklowego połączona z poświęceniem motocykli i ich użytkowników.  Po Mszy Św. odbył się przejazd ulicami miasta Kościelna - Pl. 1000-lecia - Wąsoska - Majewskiego, trasa Szczuczyn - Wąsosz - Szczuczyn, Szczuki - Kilińskiego - Łomżyńska. 

Na zakończnie zlotu odbyło się spotkanie przy grillu.

MotoFan

 

Artur Kuczyński - burmistrz Szczuczyna:
- Chciałbym podziękować Wszystkim współorganizatorom za sprawną organizację dzisiejszego zlotu i nieustanną dbałość o jego bezpieczeństwo oraz niezakłócony przebieg.  Całej motocyklowej rodzinie z terenu powiatów: grajewskiego, augustowskiego, monieckiego, kolneńskiego, białystockiego, piskiego i wielu innych za tak liczną odpowiedź na nasze zaproszenie.  Mieszkańcom miasta i gminy Szczuczyn oraz wielu gościom za współobecność w tych ważnych chwilach. Dziękuję również naszemu gościowi specjalnemu z Olsztyna, PIOTROWI ZALEWSKIEMU, który swoimi pokazami w iście akrobatycznym stylu pokazał co daje pasja i sumienność. Wszyscy razem po raz kolejny pokazaliśmy, że Szczuczyn jest miastem otwartym na różnorodne formy aktywności.

 

Do zobaczenia za rok!
 

Zlot emerytów
Napisał: ix dodano: 2016-05-09 16:58:10

"ix" nie wiem, czy to, co napisałeś jest bardziej żałosne, czy beznadziejne. A przechodząc do rzeczy istotnych. Otwarcie Sezonu super. Mam nadzieję, że będzie kolejne w następnych latach. Ilość motocykli mnie zaskoczyła. Szczuczyn ok.!
Napisał: Moto! dodano: 2016-05-09 22:10:56

Czy ktoś wie jaki silnik jest w WSK? Na zdjęciu nr 5
Napisał: motofan dodano: 2016-06-04 00:41:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.