Morsy - zakończenie sezonu!

aktualizacja: 2018-04-14 21:30:38     nr wiadomości: 34742     przeczytano: 4972     Ilość komentarzy komentarze: 2

     Jesteśmy grupą morsów, sekcją działającą przy MOSIR w Grajewie.

 Zaczynało nas czterech, a spotykaliśmy się w różnych miejscach: rzeka w Prostkach, jezioro Rajgrodzie, dzika plaża w Boguszach. Gościnnie kąpaliśmy się w Ełku, Łomży, Augustowie, Białymstoku, Siemiatyczach, a nawet w nadmorskim Mielnie. W poprzednim sezonie wchodziliśmy do wody ponad 60 razy .
Co więcej, organizujemy wspólne morsowe spotkania świąteczne: wigilia przy pochodniach, wspólny szampan w Sylwestra oraz oczywiście mokry poniedziałek wielkanocny.

Zachęcamy tych, którzy chcą spróbować zimnych kąpieli i doświadczyć pozytywnych skutków morsowania. Między innymi wydzielających się  w organizmie w trakcie kąpieli endorfin –hormonów szczęścia, których pobudzanie wywołuje stany euforyczne, zniesienie bólu, uczucie przyjemności i dobrego nastroju.

Naszym głównym miejscem kąpieli jest ośrodek SZYCH Bogusze, gdzie chcemy wszystkich zaprosić do spróbowania swojej przygody z morsowaniem.

Cdn.

 

 

 

 

 

  - Ełk - zakończenie

Został przyznany patronat sezonu 2018/19 przez burmistrza miasta Grajewo - dostaliśmy 400 zł za które kupiliśmy przypinki. Jesteśmy na etapie kupowania polarów z logo grupy i herbem miasta mamy pierwsze sześć sztuk wszystkie rozmiary. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą spróbować zimnych kąpieli odczuć skutków morsowania...
Napisał: Mors dodano: 2018-09-08 08:51:26

Moze wspolna kapiel na rozpoczecie sezonu w Rajgrodzie?? :)
Napisał: Mors Rajgrodzki dodano: 2018-09-20 15:47:52

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.