Morsowe wieści - luty 2021

aktualizacja: 2021-02-12 16:15:56     nr wiadomości: 44847     przeczytano: 3295     Ilość komentarzy komentarze: 1
 • WSPOMNIENIA Z ZŁOTÓW MIELNIE 2018/2020 MORSY GRAJEWO
 • WALENTYNKI​ - LUTY 2021


Dawno już nie pisaliśmy co słychać u grajewskich morsów!

Spotykamy się co niedziela, a także w tygodniu. W tym sezonie nie możemy narzekać przynajmniej na warunki pogodowe - mamy śnieg, mróz, przerębel, czyli to co MORSY lubią najbardziej :)

Hartujemy swoje ciała, żeby nie dać się i być zdrowym. W okresie obostrzeń, zakazów i nakazów, przemieszczania i zgromadzeń, trzymania dystansu,  nie możemy odwiedzać kolegów z innych rejonów, morsujemy więc tylko we własnym gronie. 

Chcemy jednak wspomnieć nasze poprzednie wspaniałe sezony. Od kilku lat w lutym bierzemy czynny udział w jednym z największych Zlotów Morsów w Mielnie. W tym trudnym roku zlot został okrojony tylko do kąpieli, bez imprez towarzyszących. Chcemy się jednak z Wami podzielić wspomnieniami.

Członkowie naszego klubu, Patrycja i Krystian, zaręczyli się i złożyli przysięgę w namiocie ślubów właśnie w Mielnie, w tym roku biorą ślub! Cieszymy się razem z Nimi!

Został wydany też specjalny kalendarz zlotowy, znalazły się w nim dwie foczki z Grajewa - Jola i Natalia. Gralulujemy!

W dniu 14.02.2021  

W walentynkowe morsowanie ❤️ MORSY Grajewo  podjęły wyzwanie rzucone przez MOPS Grajewo i zorganizowały zbiórkę na spacer dla Nikosia.

Nową maskotką morsów została foka - Lodzia. Imie wybralismy w drodze konkursowej :)


I tak nam powoli mija luty. Czekamy na złagodzenie obostrzeń, może pojawi się możliwość zorganizowania zakończenia sezonu i zaproszenia wszystkich chętnych.
 

Dziękujemy za poświęcony czas i uwagę.
Jak zawsze zapraszamy do zimnej wody - w zdrowym ciele zdrowy duch :)

 
        - Morskie Oko zdobyte zimą. Morsy Grajewo  - 14.02.21 r.

Brawa
Napisał: Arnold dodano: 2021-02-16 13:53:36

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.