• 2 komentarzy
  • 12347 wyświetleń

Mlekpol G-wo -Żubr B-wieża 0:3

NIEUDANY POCZĄTEK ROKU GRAJEWSKICH SIATKARZY
    Niezbyt dobrze rozpoczęli tegoroczne mecze u siebie siatkarze trzecioligowego Mlekpolu MOSiR Grajewo. U siebie ulegli 0 : 3 faworytowi rozgrywek drużynie Żubr Białowieża.
    Początek spotkania był całkiem niezły bowiem miejscowi prowadzili w pierwszym secie nawet różnicą pięciu punktów. Jednak pod koniec tego seta goście przyspieszyli, zaczęli skutecznie grać, a miejscowi niemal zupełnie stanęli. Konsekwencją przegrana do 19. Drugi set to fatalna postawa na boisku Mlekpolu. Nic im nie wychodziło, a gościom wszystko. W trzecim początkowo była wyrównana gra, ale później Żubr pokazał, że nieprzypadkowo lideruje w tabeli i szybko zakończył mecz.
   Już po meczu kapitan zespołu Bogdan Wszeborowski ubolewał, że dziś z powodu choroby zabrakło pięciu młodych siatkarzy, którzy coraz częściej grają w pierwszej szóstce. Może wtedy byłby inny wynik.
                                                                                                                                     WJ

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO   -   ŻUBR BIAŁOWIEŻA  0 : 3 (19:25, 11:25, 17:25)

MLEKPOL: Marek Adamkiewicz – grający trener, Bogusław Wszeborowski, Wojciech Fadrowski, Wiesław Folwark, Jakub Wszeborowski, Adam Odlanicki, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Marek Gudel, Jarosław Olszewski.
ŻUBR: Cezary Szykuła, Paweł Androsiuk, Jerzy Janiel, Stefan Ochryciuk, Mateusz Gutowski, Bartosz Małachowski, Artur Biender – libero oraz Jacek Werkowski, Michał Dubiel, Krzysztof Furmanek, Wojciech Gabiec, Piotr Orzechowski. Trener: Wojciech Gutowski.

SĘDZIOWALI
I sędzia – Marek Duchnowski (Grajewo), II sędzia – Marek Hanc, sekretarz zawodów – Ewa Hanc (oboje Nieckowo).