• 11216 wyświetleń

Mistrzowie tenisa z Grajewa

GRAJEWSCY KADECI MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA w rozegranych w dniu 18.04.2010 r. w Białymstoku INDYWIDUALNYCH i DRUŻYNOWYCH  MISTRZOSTWACH  WOJEWÓDZTWA  PODLASKIEGO w tenisie stołowym.

W kategorii kadetów tytuł mistrzowski indywidualnie wywalczył zawodnik MOSiR – DWÓJKA  Grajewo KRZYSZTOF WŁÓCZKO oraz tytuł Drużynowych Mistrzów - zawodnicy MOSiR – DWÓJKA Grajewo w składzie: RAFAŁ MARCZYKOWSKI + KRZYSZTOF WŁÓCZKO.

W turnieju indywidualnym Włóczko stracił tylko 2 sety, a w finale pokonał faworyta z UKS Dojlidy Baruch Kamila Gogiela 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6). W finale turnieju drużynowego UKS MOSiR DWÓJKA Grajewo zwyciężyła drużynę UKS DOJLIDY BARUCH Białystok w składzie Kamil Gogiel, Bartłomiej Baruch po zaciętej walce 3:2. W turnieju drużynowym bardzo dobrze spisał się Rafał Marczykowski, który w finale zdobył komplet punktów (2,5) zwyciężając z Kamilem Gogielem i Bartłomiejem Baruch, co zadecydowało o zwycięstwie i zdobyciu tytułu mistrzowskiego.  Mistrzowie z Grajewa tym samym w dniu 01.05.2010 r. w Lidzbarku Warmińskim zagrają w półfinale Mistrzostw Polski, które są eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.