Mistrzostwa w zapasach

aktualizacja: 2018-04-15 22:07:31     nr wiadomości: 34941     przeczytano: 770     Ilość komentarzy komentarze: 0

MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

KADETÓW  I MŁODZIKÓW W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

ORAZ

MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO LZS

KADETEK I MŁODZICZEK W ZAPASACH

 

O PUCHAR BURMISTRZA SZCZUCZYNA

SZCZUCZYN, 14.04.2018 rok
 

                                                    

KADETKI (2001-2002-2003)

Kat.: 49kg

  1. Borowska Monika 01’ – Podlasie Białystok

  2. Dylewska Martyna 02’ – Gwiazda Szczuczyn

Kat.:53kg

  1. Gąsiewska Ewelina 02’ – Gwiazda Szczuczyn

  2. Gutowska Renata 03’ – Gwiazda Szczuczyn

Kat.:57kg

  1. Bagińska Justyna 01’ – Gwiazda Szczuczyn

  2. Picewicz Natalia 01’ – Podlasie Białystok

Kat.:61kg

  1. Zakrzewska Karolina 03’ – Olimpik Suwałki

  2. Durys Wiktoria 02’ – Podlasie Białystok

Kat.: 65kg

  1. Chrostowska Julia 03’ – Gwiazda Szczuczyn

  2. Kozuczyk Agata 02’ – Amator Juchnowiec

Kat.: 69kg

1. Płońska Elżbieta 02’ – Amator Juchnowiec

Kat.:73kg

1. Szewiel Katarzyna 01’ – Podlasie Białystok

 

MŁODZICZKI (2004-2005-2006)

Kat.: 33kg

  1. Wepa Paulina 06’ – Podlasie Białystok

 

Kat.: 42 kg

1. Solińska Wiktoria 06’ – Gwiazda Szczuczyn

 

Kat.: 46 kg

  1. Sienkiewicz Emilia 05’ – Podlasie Białystok

  2. Waszkiewicz Julia 06’ – Olimpik Suwałki

  3. Pal Julia 06’ – Feniks Krynki

3. Jasionowska Amelia 06’ – Olimpik Suwałki

Kat.: 54 kg

  1. Domaszuk Karolina 04’ – Amator Juchnowiec

  2. Popowska Klaudia 06’ – MOSIR Grajewo

Kat.: 58 kg

  1. Konopko Zuzanna 06’ – Olimpik Suwałki

  2. Pawłowska Katarzyna 06’ – Gwiazda Szczuczyn

  3. Kozikowska Natalia 06’ – Gwiazda Szczuczyn

Kat.: 66 kg

1. Wesołowska Wioletta 05’ Gwiazda Szczuczyn


 

MINIZAPASY DZIEWCZĄT (2007-2008-2009)

Kat.: 30 kg

  1. Gnys Zuzanna 08’ – Gwiazda Szczuczyn

  2. Bokiniec Amelia 07’ – Podlasie Białystok

  3. Romanowska Kinga 09’ – Marcinkowo

3. Obchowska Maria 08’ – Podlasie Białystok

 

Kat.: 35kg

  1. Durys Magda 07’ – Podlasie Białystok

  2. Zdunko Emilia 09’ – Marcinkowo

  3. Popławska Nikola 09’ – Gwiazda Szczuczyn

3. Metelska Angelika 09’ – Gwiazda Szczuczyn



 

Mężczyźni

KADECI (2001-2002-2003)

Kat.: 45kg

1. Jórski Oliwer 03’ – MOSIR Grajewo

Kat.:48kg

  1. Szreder Brajan 02’ – MOSIR Grajewo

  2. Wepa Jakub 03’ – Podlasie Białystok

Kat.:51kg

1. Słowikowski Kacper 02’ – Podlasie Białystok

Kat.:55kg

1. Salimov Arslanbek 03’ – Podlasie Białystok

Kat.:60kg

  1. Szreder Dominik 01’ – MOSIR Grajewo

  2. Kasjaniuk Mateusz 02’ – Podlasie Białystok

  3. Choroszucha Marcin 03’ – Podlasie Białystok

3. Paziaczko Rafał 02’ – Olimpik Suwałki

5. Pawłowski Adrian 03’ – Gwiazda Szczuczyn

Kat.:65kg

  1. Nitupski Dawid 02’ – MOSIR Grajewo

  2. Boć Szymon 02’ – MOSIR Grajewo

  3. Douhapolik Yaraslaw 02’ – Podlasie Białystok

Kat.:71kg

  1. Pawłowski Krystian 02’ – Gwiazda Szczuczyn

  2. Danowski Paweł 03’ – Gwiazda Szczuczyn

  3. Szewczuk Jakub 03’ – WALETUDO Białystok

 

Kat.:80kg

  1. Obrycki Adam 01’ – Podlasie Białystok

  2. Kasjaniuk Marcin 02’ – Podlasie Białystok

  3. Bobrowski Wiktor 02’ – Gwiazda Szczuczyn

3. Pietruczuk Michał 02’ – Podlasie Białystok

Kat.:92kg

1. Chrostowski Paweł 02’ – Gwiazda Szczuczyn

Kat.:110kg

1. Chmielewski Paweł 02’ – Herkules Łomża


 

MŁODZICY (2003-2004-2005)

Kat.: 38kg

  1. Zawistowski Kacper 04’ – MOSIR Grajewo

  2. Jan Jakub Klim 06’ MOSiR Grajewo

  3. Kirkis Krystian 05’ – Podlasie Białystok

3. Bobrycki Mateusz  06’ – MOSIR Grajewo

Kat.: 41kg

1. Bokiniec Kamil 05’ – Podlasie Białystok

Kat.: 44 kg

  1. Popowski Jakub 04’ - MOSIR Grajewo

  2. Zaborowski Marcin 06’ - Gwiazda Szczuczyn

  3. Pawłowski Jakub 06’- Gwiazda Szczuczyn

Kat.: 48 kg

  1. Poniatowski Bartosz 04’ – MOSIR Grajewo

  2. Lenkiewicz Michał  05’ – MOSIR Grajewo

Kat.:52kg

  1. Godun Nikodem 05’ – Podlasie Białystok

  2. Zaborowski Jakub 05’ – Gwiazda Szczuczyn

  3. Sarosiek Wiktor 04’ – Podlasie Białystok

3. Gierejkiewicz Kewin 04’ – WALTUDO Białystok

5. Stefanowicz Szymon 06’ – Feniks Krrynki

5. Świerszcz Hubert  05’ – Herkules Łomża

Kat.:57kg

  1. Kuczyński Marek 04’ – MOSIR Grajewo

  2. Kania Patryk 05’ – Herkules Łomża

  3. Zyskowski Jakub 06’ – MOSIR Grajewo

3. Kaczyński Bartosz 05’ – MOSIR Grajewo

Kat.:62kg

  1. Gryniewski Adam 05’ – Podlasie Białystok

  2. Sienkiewicz Radosław 05’ – Podlasie Białystok

  3. Stachelek Bartosz 06’ – MOSIR Grajewo

Kat.:68kg

1. Czarnecki Krystian 05’ – Podlasie Białystok

Kat.:75kg

  1. Wasilewski Konrad 04’ – Olimpik Suwałki

  2. Piotrowski Maksymilian 04’ – Podlasie Białystok

Kat.:85kg

  1. Żebrowski Jakub 04’ – Gwiazda Szczuczyn


 

MINIZAPASY CHŁOPCÓW (2007-2008-2009)

Kat. 28kg

  1. Kotuk Mateusz 07’ – Podlasie Białystok

  2. Staniszewski Bartosz 08’ – Olimpik Suwałki

  3. Jankowski Krystian 07’ – MOSIR Grajewo

3. Gnys Oskar 09’ - Gwiazda Szczuczyn

Kat.: 31kg

  1. Godun Szymon 08’ – Podlasie Białystok

  2. Jabczyński Abraham 08’ – Olsztyn

  3. Szreder Alan 07’ – MOSIR Grajewo

3. Barwikowski Jakub 07’ – Gwiazda Szczuczyn

Kat.: 33kg

  1. Golonka Kacper 08’ – Olsztyn

  2. Faryna Mateusz 07’ – Herkules Łomża

  3. Kowalewski Krystian 08’ – MOSIR Grajewo

3.   Kłoczko Błażej 09’ – Olimpik Suwałki

Kat.: 35kg

  1. Jabczyński Armando 07’ – Olsztyn

  2. Wnorowski Filip 07’ – Podlasie Białystok

  3. Moniuszko Michał 07’ – Podlasie Białystok

3. Jórski Mateusz 08’ – MOSIR Grajewo

Kat.: 38

  1. Sienkiewicz Sebastian 07’ – Podlasie Białystok

  2. Kowalewski Rafał  07’ – MOSIR Gajewo

  3. Dyczewski Maciej 09’ – Olimpik Suwałki

Kat.: 42

  1. Gryniewski Krzyś 07’ – Podlasie Białystok

  2. Klim Bartosz 08’ – MOSIR Grajewo

  3. Wyszyński Kacper 07’ – Marcinkowo

Kat. 47

  1. Koński Patryk 07’ – Gwiazda Szczuczyn

  2. Kolankiewicz Antoni 08’ – Marcinkowo

Kat.: 60 kg

  1. Skol Ksawier 08’ – Marcinkowo

  2. Carewicz Mikołaj  07’ – Feniks Krynki

3. Skowron Jakub 08’ – Gwiazda Szczuczyn

  1. Danowski Piotr 07’ – Gwiazda Szczuczyn

3. Kalinowski Bartosz 07’ – Gwiazda Szczuczyn

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:

  1. UAKS „PODLASIE”  BIAŁYSTOK

  2. MLUKS MOSIR GRAJEWO

  3. MLUKS „GWIAZDA”  SZCZUCZYN

  4. KS” BUDOWLANI” OLSZTYN

  5. LMUKS „OLMPIK”  SUWAŁKI

  6. UKS „HERKULES”  ŁOMŻA

7.  UKS MARCINKOWO

8.  TPD BIAŁYSTOK

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

  1. MLUKS „GWIAZDA” SZCZUCZYN

  2. UAKS „PODLASIE”  BIAŁYSTOK

  3. LMUKS „OLIMPIK”  SUWAŁKI

  4. LUKS „AMATOR” JUCHNOWIEC

  5. UKS „HERKULES”  ŁOMŻA

6.  UKS MARCINKOW

  1. UKS „FENIKS” KRYNKI

  2. MLUKS MOSIR GRAJEWO

                                                                                                   

                                                                                                         SĘDZIA GŁÓWNY

                                                                                                           Karol Łebkowski

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.