Mistrzostwa LZS w zapasach

aktualizacja: 2019-04-14 09:53:54     nr wiadomości: 38977     przeczytano: 963     Ilość komentarzy komentarze: 0

ZAPASY PODLASKIEGO ZRESZENIA LZS W SZCZUCZYNIE

     W Szczuczynie w hali sportowej Gimnazjum odbyły się Mistrzostwa województwa podlaskiego Zrzeszenia LZS w zapasach stylu wolnego kadetek, młodziczek, kadetów i młodzików.  Odbył się też turniej integracyjny „Zapasy i sumo dla wszystkich”. Udział wzięło ponad 100 zapaśniczek i zapaśników z klubów woj. podlaskiego, warmińsko – mazurskiego oraz świętokrzyskiego, którzy rywalizowali o puchary burmistrza miasta – Artura Kuczyńskiego.

  Jak podkreśla sędzia główny Andrzej Lutrzykowski pokazali oni wysoki poziom i wiele walk stało na wysokim poziomie,co dobrze świadczy o przyszłości podlaskich zapasów.

                                                                                                                                        WJ


WYNIKI:

KADETKI (2002-2003-2004)

 

Kat.: 49kg

  1. Dylewska Martyna – Gwiazda Szczuczyn, 2.Chmiel Alicja – LUKS Marcinkowo.

Kat.:53kg

1. Szmurło Julia - Podlasie Białystok.

Kat.:55kg

  1. Kazuczyk Agata – Podlasie Białystok, 2. Chrostowska Julia – Gwiazda Szczuczyn, 3. Zakrzewska Karolina – Olimpic Suwałki.

Kat.: 69kg

  1. Baranowska Joanna – Podlasie Białystok, 2. Choroszucha Marta – Podlasie Białystok.

Kat.:73kg

  1. Bagińska Emilia – Podlasie Białystok.

MŁODZICZKI (2005-2006-2007)

Kat.: 39kg

  1. Bobrycka Patrycja – MOSIR Grajewo.

Kat.: 44 kg

  1. Sobolewska Eliza – UKS Księżyno, 2.  Carewicz Emilia – Podlasie Białystok.

Kat.: 50 kg

  1. Sienkiewicz Emilia – Podlasie Białystok, 2. Głórzewska Wiktoria – Podlasie Białystok.


 

Kat.: 58 kg

  1. Popowska Klaudia – MOSIR Grajewo, 2. Wesołowska Wioletta –Gwiazda Szczuczyn, 3. Pawłowska  Agnieszka – Gwiazda Szczuczyn.

Kat.: 62 kg

  1. Konopko Zuzanna – Olimpik Suwałki, 2. Pawłowska Katarzyna – Gwiazda Szczuczyn, 3. Palacz Karolina – Feniks Krynki.

KADECI (2002-2003-2004)

Kat.: 40kg

1. Zawistowski Kacper -  MOSIR Grajewo.

Kat.:51kg

  1. Załuska Kamil - Gwiazda Szczuczyn, 2. Popkowski Jakub - MOSIR Grajewo.

Kat.:55kg

  1. Szreder Brajan - MOSIR Grajewo, 2. Poniatowski Bartosz - MOSIR Grajewo.

Kat.:60kg

1. Randzio Damian - MOSIR Grajewo.

Kat.:65kg

  1. Kasjaniuk Marcin - Podlasie Białystok, 2. Kasjaniuk Mateusz - Podlasie Białystok.

Kat.:71kg

  1. Boć Szymon - MOSIR Grajewo, 2. Choroszucha Marcin - Podlasie Białystok.

Kat.:80kg

1. Pietruczuk Michał - Podlasie Białystok.

Kat.:92kg

1. Żebrowski Jakub - Gwiazda Szczuczyn.

Kat.:110kg

  1. Chmielewski Paweł – Podlasie Białystok.

 

MŁODZICY (2005-2006-2007)

Kat.: 35kg

  1. Barwikowski Jakub – Gwiazda Szczuczyn, 2. Berć Mateusz – Gwiazda Szczuczyn, 3. Bieluczyk Jan – UKS Księżyno.

Kat.: 41kg

  1. Kirkis Krystian – Podlasie Białystok, 2. Sienkiewicz Sebastian – Podlasie Białystok.

Kat.: 48 kg

  1. Klin Jan Jakub – MOSIR Grajewo, 3. Koński Patryk – Gwiazda Szczuczyn, 3. Nowik Eryk – MOSIR Grajewo.

Kat.:52kg

  1. Bokiniec Kamil – Podlasie Białystok, 2. Klimaszewski Marcin – Zabłudów, 3. Wyszyński Damian – Księżyno.

Kat.:57kg

  1. Rodzik Bartosz – Podlasie Białystok, 2. Rudzki Krystian – Podlasie Białystok.

 

Kat.:62kg

  1. Stachelek Bartosz – MOSIR Grajewo, 2. Kołakowski Damian – Gwiazda Szczuczyn, 3. Danowski Piotr – Gwiazda Szczuczyn.

Kat.:68kg

  1. Gryniewski Adam – Podlasie Białystok.

Kat.:75kg

  1. Kalinowski Bartosz – Gwiazda Szczuczyn , 2. Siedlecki Paweł – Gwiazda Szczuczyn.

Kat.:90kg

  1. Kruszewicz Łukasz – UKS Księżyno , 2. Podorzelski Łukasz – Gwiazda Szczuczyn.

Wyniki drużynowe (chłopcy)

  1. UAKS Podlasie Białystok,

  2. MLUKS Gwiazda Szczuczyn,

  3. MLUKS MOSIR Grajewo.

Wyniki drużynowe (dziewczęta)

  1. UAKS Podlasie Białystok,

  2. MLUKS Gwiazda Szczuczyn,

  3. MLUKS OLIMPIC Suwałki.

                             MINIZAPASY DZIEWCZĄT (2008-2009)

 

Kat.: 31 kg

  1. Romanowska Kinga – LUKS Marcinkowo, 2. Skibniewska Gabriela – Gwiazda Szczuczyn, 3. Skrodzka Joanna – Gwiazda Szczuczyn.

Kat. 33.kg

  1. Zduńko Emilia – LUKS Marcinkowo, 2. Starszewska Karolina – Gwiazda Szczuczyn, 3. Barwikowska Natalia – Gwiazda Szczuczyn.

Kat . 35 kg

  1. Gnys Zuzanna – Gwiazda Szczuczyn, 2. Barwikowska Weronika – Gwiazda Szczuczyn, 3. Obuchowska Maria – Podlasie Białystok , Smirnow Roksana – Gwiazda Szczuczyn.

Kat 41kg

  1. Palacz Agnieszka – Feniks Krynki, 2. Wyszyńska Julia – UKS Księzyno.

Kat 50kg

  1. Gnys Julia - Gwiazda Szczuczyn, 2. Dondziło Emilia – Feniks Krynki, 3. Berć Beata – Gwiazda Szczuczyn,  Mioduszewska Sylwia – Gwiazda Szczuczyn.

MINIZAPASY CHŁOPCÓW (2008-2009)

Kat. 31kg

  1. Staniszewski Bartosz – Olimpic Suwałki, 2. Charubin Miłosz – LUKS Karolewo, 3. Ornowski Gabriel – Gwiazda Szczuczyn, Mróz Gabriel – MOSIR Grajewo.

  2. Kat 33kg

1.Szreder Alan – MOSIR Grajewo, 2. Bartkowiak Kacper – MOSIR Grajewo, 3. Gontarski Dawid – MOSIR Grajewo,  Dronkowski Łukasz - MOSIR Grajewo.

Kat 35kg

  1. Godun Szymon – Podlasie Białystok, 2. Filoniczuk Krzysztof –Podlasie Białystok, 3. Tutaj Paweł – MOSIR Grajewo, Gresiuk Fabian – Podlasie Białystok.

Kat. 42kg

  1. Klim Bartosz – MOSIR Grajewo, 2. Brzozowski Maciej – Podlasie Białystok, 3. Kłoczko Błażej - Olimpic Suwałki.

 

Kat 60kg

  1. Skowron Jakub – Gwiazda Szczuczyn, 2. Siedlecki Marcin – Gwiazda Szczuczyn.

 

Kat 67kg

  1. Skol Ksawier – LUKS Marcinkowo, 2. Harasimczuk Jan – UKS Juchnowiec.

 

SUMO DZIEWCZĄT (2010-2012)

Kat. 23 kg

  1. Jędruszko Julia – Zabłudów, 2. Gnys Milena – Gwiazda Szczuczyn, 3. Wiśniewska Lena – Gwiazda Szczuczyn.

Kat. 26 kg

 

  1. Chojnowska Roksana – MOSIR Grajewo, 2. Bgusławska Wiktoria – Gwiazda Szczuczyn, 3. Chojnowska Zuzanna – MOSIR Grajewo.

Kat. 33 kg
 

  1. Wróblewska Nikola – Gwiazda Szczuczyn, 2. Szczytkowska Gabreiela – UKS Księżyno.

Kat. 36 kg

1. Szleszyńska Klaudia – MOSIR Grajewo.

 

SUMO CHŁOPCÓW (2010-2013)

Kat. 25 kg

 

  1. Staniszewski Sebastian – Olimpic Suwałki, 2. Cypko Fabian – Olimpic Suwałki, 3. Dąbrowski Jakub – Juchnowiec , Swatkowski Filip – Podlasie Białystok.

 

Kat. 28kg

 

  1. Lutrzykowski Ksawery – Herkules Łomża, 2. Smykowski Szymon – Olimpic Suwałki, 3. Szczytkowski Filip – UKS Księzyno,  Ornowski Nataniel – Gwiazda Szczuczyn.

Kat. 30kg

  1. Szmyd Aleksander – Luks Karolewo, 2. Szewczak Julian – Luks Marcinkowo, 3. Olszewski Mateusz – Juchnowiec,  Niewiński Mateusz – UKS Księżyno.

 

  1. Fiedorowicz Gabriel – MOSIR Grajewo, 2. Abramowicz Marcel – Podlasie Białystok, 3. Truszewicz Kamil – Podlasie Białystok,  Tosik Kamil – Podlasie Białystok.

 

Kat. 40 kg

  1. Danowski Patryk – Gwiazda Szczuczyn, 2. Stachelek Ksawery – MOSIR Grajewo, 3. Ejdys Bartosz – Juchnowiec, Adamski Fabian – Podlasie Białystok.

Kat. 55kg

  1. Stasiuk Grzegorz – LUKS Marcinkowo,2. Fiedorowicz Jan – MOSIR Grajewo, 3. Niewiński Dawid – Księżyno.

 

Mini zapasy i sumo dziewcząt i chłopców:

 

  1. MLUKS Gwiazda Szczuczyn,

  2. MLUKS MOSIR Grajewo,

  3. UAKS Podlasie Białystok.






 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.