Mikołajki 2017

aktualizacja: 2017-12-04 14:29:55     nr wiadomości: 33706     przeczytano: 2368     Ilość komentarzy komentarze: 0

    Dnia 03.12.2017r. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Stanislawa Antoniego Szczuki w Szczuczynie odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie. Imprezę otworzył Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński wraz z Dyrektorem BCK Januszem Siemionem i Kierownikiem MDKiS Januszem Marcinkiewiczem.

    Mikołajkowy wieczór rozpoczął zespół „Mali Szczuczyniacy” (przygotowani przez starszego instruktora BCK Andrzej a Szabelskiego), który zaprezentował widzom mikołajkowe  piosenki. Zaraz po występach wokalnych dzieci odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Mój Mikołaj” i uroczyste wręczenie nagród przez Burmistrza Szczuczyna Artura Kuczyńskiego. Konkurs skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych gminy Szczuczyn. Na  konkurs wpłynęło 88 prac. Decyzją jury w składzie:

- Olga Kowalewska - przewodnicząca, Marlena Stocka, Andrzej Szabelski,

nagrodzono następujące prace:

I miejsce dla Marii Wiśniewskiej

II miejsce dla Wiesława Bagińskiego i  Pauliny Żebrowskiej

III miejsce dla Małgorzaty Chludzińskiej, Julii Wiśniewskiej, Klaudii Świderskiej

Komisja konkursowa przyznała tez wyróżnienia dla Julii Milewskiej, Zuzanny Krystowczyk, Damiana Mikołajczyka, Emilii Chludzińskiej, Martyny Sawickiej, Ksawerego Galińskiego, Natalii Kozikowskiej, Bartłomieja Chmielewskiego, Patryka Danowskiego.

Główny gość bibliotecznych Mikołajek Święty Mikołaj korzystając ze specjalnych uprawnień wyróżnił prace Aleksandry Rydzewskiej i Julii Skrodzkiej a potem wręczył paczki dla dzieci i młodzieży, które były nagrodą za aktywne zaangażowanie w działalność BCK w Szczuczynie.

    Dalsza część wieczoru wypełniona była wspólnymi  elfimi zabawami i śpiewami, które poprowadziła Izabela Gwiazdowska prowadząca Studio Działań Kreatywnych „GWIAZDA”.  Dzieci z wielką radością korzystały z dmuchanego parku zabaw, który otworzyła  na czas Mikołajek firma Karola Jabłońskiego PHU JUMP-LAND. Wszyscy mogli tez korzystać z darmowego popcornu i waty cukrowej.

 

GALERIA ZDJĘĆ 

    Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek. W tym miejscu podziękowania należą się sponsorom Mikołajek. Dziękujemy: firmie MLEPOL, firmie ARHELAN, firmie GAMA, firmie BIEDRONKA, sklepowi spożywczo – przemysłowemu „U Darka”, sklepowi spożywczo – przemysłowemu Piotr Kurzątkowski, firmie EXPRESS i lokalnym przedsiębiorcom. - Andrzej Kosmowski BCK SZCZUCZYN

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.