Miejsce Przyjazne Rowerzystom

aktualizacja: 2018-08-06 20:13:25     nr wiadomości: 36395     przeczytano: 2126     Ilość komentarzy komentarze: 8

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Miło nam jest Państwa poinformować, iż Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie uzyskało rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdują się usługi dedykowane turystom rowerowym.

Serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w Muzeum Mleka oraz do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Szczegółowe informacje o szlaku można znaleźć na stronie internetowej: www.greenvelo.pl

 

Centrum Tradycji Mleczarstwa przyjazne rowerzystom ale na czym to polega bo tutaj nie wyjaśniono?
Napisał: Krzysiek dodano: 2018-08-06 23:11:07

Gdzie te szlaki, ścieżki rowerowe, to czysta propagandowa wzmianka. Grajewo to najbardziej zaniedbane pod tym względem miasto w regionie a tak bardzo dużo obecnie mówi się że sport, rekreacja to najskuteczniejsza forma profilaktyki zdrowia mieszkańców. Jak widać nasi włodarze o tym albo nie słyszeli albo udają głuchych i trwonią środki na inne bzdetne cele, jak kapele podwórkowe itd.
Napisał: Fillo dodano: 2018-08-09 07:53:26

Krzysiu zapewne odwiedzający z biletem i w kasku mają darmowe WC. A tak na serio. Jakie to działania sprzyjające rowerzystom od czasu uruchomienia Green Velo podjęło miasto? Jak BEZPIECZNIE przejechać przez Grajewo na dwóch kółkach? Nawet szlaków rowerowych z prawdziwego zdarzenia nie ma. Ot i promocja miasta i aktywnych form spędzania czasu
Napisał: Mama dodano: 2018-08-11 05:32:57

Dlaczego ta informacja jest nieczytelna odesłanie do strony na której mamy kółka, proszę jaśniej Promocja ma zachęcać, ale musimy się starć informować w sposób czytelny, a nie się chwalić ! wszyscy pracujemy dla społeczności, a nie dla siebie. Ukłony dla audytu,
Napisał: Wiesława dodano: 2018-08-13 19:40:45

Miejsca Przyjazne Rowerzystom (MPR-y) to element koncepcji rozwoju produktu turystycznego „Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo”. Jest to system obsługi turystów rowerowych. Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka jako rekomendowany obiekt zapewnia, m.in.: możliwość bezpiecznego i nieodpłatnego przechowania rowerów; narzędzia do podstawowych napraw rowerów; bezpieczny, nieodpłatny parking rowerowy oraz samochodowy; aktualną informację o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych; aktualną ofertę o możliwości wzięcia udziału w wycieczkach rowerowych w najbliższej okolicy; pomoc w rezerwacji noclegu w kolejnej kwaterze przyjaznej rowerzystom. Więcej informacji: www.greenvelo.pl
Napisał: CTM-MM dodano: 2018-08-15 11:42:50

Zamiast ścieżki rowerowej na ul. Wojska Polskiego zrobili nam wysepki. Nie wierzę, że miasto musiało się na to zgodzić. Podziękujemy na wyborach.
Napisał: rowerzysta dodano: 2018-08-15 17:29:55

Rzeczywiście, to jest karygodne, aby miasto Grajewo było tak zaniedbane w ścieżki rowerowe. Jest jedna od wielu lat i od tamtej pory cisza. Jest tyle szerokich pasów drogowych przy których mogłyby powstać ścieżki dla rowerzystów, ale to nie obchodzi nikogo , a szczególnie włodarza miasta i gminy. Zbliżają się wybory wiec robcie panie burmistrzu i panie Wojcie coś aby to zmienić.
Napisał: Ela dodano: 2018-08-16 12:34:20

Budują chodniki a ścieżek rowerowych O włodarze zapomnieli w Ełku przy nowo powstających jest zawsze u nasz władze maja mieszkańców w d'....e.
Napisał: iaro dodano: 2018-08-16 12:59:10

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.