Medale kadetów w tenisie

aktualizacja: 2017-05-12 20:47:44     nr wiadomości: 31793     przeczytano: 1722     Ilość komentarzy komentarze: 1

Kadeci sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie  - Krystian Maciorowski i Adrian Krasiński w rozegranych Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym zdobyli pięć medali oraz wywalczyli prawo gry w Mistrzostwach Polski Kadetów w Drzonkowie w turnieju indywidualnym i drużynowym . Drużyna w składzie : Maciorowski Krystian i Krasiński Adrian , srebro Maciorowski Krystian w turnieju Indywidualnym i w grze deblowej : /Maciorowski + Krasiński / oraz brąz Adrian Krasiński w turnieju indywidualnym i w grze mieszanej : / Maciorowski + Wysmułek / .

Wyniki :

Turniej Indywidualny Mistrzostw Województwa Podlaskiego - kategoria kadetów:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Ilość punktów

Uwagi

1.

Michalski Piotr

KTS Wysokie Mazowieckie

75

Limit PZTS

2.

Maciorowski Krystian

MLUKS MOSiR Grajewo

75

Awans na MP

3.

Koncewicz Kacper

UKS TS ÓSEMKA Białystok

71

Awans na MP

3.

Krasiński Adrian

MLUKS MOSiR Grajewo

67

 

Turniej Drużynowy Mistrzostw Województwa Podlaskiego - Kategoria kadetów:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Uwagi

1

Maciorowski Krystian

MLUKS MOSiR Grajewo

Awans na MP

Krasiński Adrian

2

Zubrycki Xavier

UKS Dojlidy Białystok

 

Perkowski Filip

 

3-4

Ostrowski Hubert

UKS Remik Stary Folwark

 

Krajewski Bartosz

 

Kiss Szymon

MOKS SŁONECZNY STOK Białystok

 

Dominkiewicz Norbert

 

 

Gra Deblowa Mistrzostw Województwa Podlaskiego - Kategoria kadetów:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

   

1

Michalski Piotr

KTS Wysokie Mazowieckie

   

Koncewicz Kacper

UKS TS ÓSEMKA Białystok

   

2

Maciorowski Krystian

MLUKS MOSiR Grajewo

   

Krasiński Adrian

   

3

Kiss Szymon

MOKS SŁONECZNY STOK Białystok

   

Dominkiewicz Norbert

   

Zubrycki Xavier

UKS Dojlidy Białystok

   

Perkowski Filip

   

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego – gra mieszana

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Ilość punktów

Uwagi

1

Gryko Kamila

UKS Dojlidy Białystok

   

Koncewicz Szymon

UKS TS ÓSEMKA Białystok

   

2

 

3

Jarkowska Aleksandra

UKS Dojlidy Białystok

   

Michalski Piotr

KTS Wysokie Mazowieckie

   

Krajewski Bartosz

UKS REMIK Stary Folwark

   

Filipowicz Julia

UKS SOVIT Białystok

   

Wysmułek Izabela

KU AZS PWSIiP Łomża

   

Maciorowski Krystian

MLUKS MOSiR Grajewo

   

 

 

 

Brawo Adrian z PG 3 - zrobiłeś duże postępy, już na szkolnych mistrzostwach gimnazjalistów województwa podlaskiego polazłeś swoją klasę,życzę dalszych sukcesów.
Napisał: kibice tenisa 3 dodano: 2017-05-15 09:56:28

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.