Mazurska Arena E-Sportu

aktualizacja: 2017-07-28 20:48:09     nr wiadomości: 32577     przeczytano: 2139     Ilość komentarzy komentarze: 0

Już 12-13 sierpnia, Ełk ponownie stanie się e-sportową stolicą województwa warmińsko-mazowieckiego. To właśnie wtedy, do miasta znanego między innymi z ogromnych atrakcji dla turystów zawita już czwarta edycja Mazurskiej Areny E-Sportu! Podczas tegorocznej imprezy, 8 najlepszych drużyn męskich oraz 6 ekip żeńskich CS:GO, które pokonają swoich przeciwników podczas tur kwalifikacyjnych online, zmierzą się między sobą na wielkiej scenie w trakcie turnieju lanowego o tytuł Mistrza MAE-S 2017! Jeżeli więc macie drużynę, która swoimi umiejętnościami potrafi udowodnić, kto rządzi podczas meczu, odsyłamy Was do rejestracji.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o poczciwych konsolowcach, bo to właśnie specjalnie z myślą o nich, obok głównej gry jaką będzie Counter Strike, przygotowaliśmy turniej FIFA 17 z 64 miejscami, w którym każdy z Was będzie mógł wziąć udział i powalczyć z najlepszymi zawodnikami w Polsce! Dodatkowo, to właśnie na MAE-S 2017 odbędzie się finał ligi IT-life.pl Cup FIFA17, gdzie zwycięzcy wyłonieni spośród przystanków kwalifikacyjnych zmierzą się o cenne nagrody.

Oprócz tego, kibice obecni na miejscu nie będą mogli narzekać, bowiem podczas zawodów zostaną przygotowane liczne konkursy oraz mini-turnieje, by każde spotkanie można było oglądać z pozytywną energią i uśmiechem na twarzy!

 

e-Grajewo.pl

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.