Masz pomysł na rozwój Grajewa?

aktualizacja: 2020-07-31 13:42:15     nr wiadomości: 43002     przeczytano: 1514     Ilość komentarzy komentarze: 1

MASZ POMYSŁ NA ROZWÓJ GRAJEWA?
PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!


Burmistrz Miasta Grajewo serdecznie zaprasza młodzież na spotkanie dotyczące przyszłości Grajewa  i kierunków jego dalszego rozwoju, które odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2020 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6A.

Miasto Grajewo uczestniczy w II etapie konkursu w ramach Programu "Rozwój Lokalny" finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. W związku z tym obecnie przygotowywana jest Kompletna propozycja projektu pn. "Grajewo – miasto efektywnie zarządzane i przyjazne mieszkańcom”.

Jednym z najpoważniejszych zdiagnozowanych problemów naszego miasta jest systematycznie zmniejszająca się liczba mieszkańców. Jest to spowodowane przede wszystkim migracją młodego pokolenia.

Przyjdź i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami, jeśli masz pomysł na działania zwiększające atrakcyjność Grajewa, jako miejsca do życia dla młodych ludzi. Pomóż nam znaleźć receptę na stworzenie dobrych warunków życia i rozwoju młodzieży.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się nad przedsięwzięciami, które powinien podjąć samorząd lokalny, by młodzi ludzie chcieli po studiach wrócić do Grajewa, tu mieszkać i pracować.

Liczymy na kreatywne pomysły szczególnie uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta. Uzyskane informacje pomogą wypracować nową ścieżkę rozwoju naszego miasta na kilkanaście następnych lat.

Przyjdź na spotkanie i pomóż dostosować politykę miejską do potrzeb mieszkańców, szczególnie ludzi młodych. Liczymy na Ciebie!

Miasto Grajewo nie osiągnie sukcesu bez zaangażowania mieszkańców.
 

Mając na uwadze bezpieczeństwo, prosimy o zabranie ze sobą na spotkanie maseczek ochronnych,
zachowanie odpowiedniego dystansu oraz dezynfekcję dłoni przed wejściem na salę konferencyjną.

 

A ja natomiast radzę młodzieży z pomysłami na lepszy rozwój Grajewa by zatrzymała te swoje pomysły w tajemnicy/
Napisał: Corleone dodano: 2020-07-31 19:33:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.