wtorek, 19 marca 2024

• 17484 wyświetleń

MOSiR - HELIOS 5:3

WYGRANA MOSiR GRAJEWO W II LIDZE FUTSALU

W piątkowy wieczór kibice w Grajewie obejrzeli bardzo emocjonujące spotkanie II ligi futsalu grupy I woj. podlaskiego. Gospodarze wygrali 5 : 3 z DTS Helios Białystok, a wynik do końca był sprawą otwartą dzięki ambitnej grze gości. Ozdobą meczu był występ grupy tanecznej Warmia Angels.

Pierwsza połowa niespodziewanie rozpoczęła się od prowadzenia gości. Już w trzeciej minucie Łukasz Szałyński strzela gola. Kilka minut później podwyższa Marcin Strzeliński. To zmusiło gospodarzy do walki. Efektem dwie zdobyte w końcówce bramki i remis na zakończenie I połowy.

Po przerwie gospodarze rzucili się do ataków. Tyle, że w bramce bardzo dobrze spisywał się Kamil Ulman,który bronił wszystkie strzały. A goście korzystali z każdej okazji do kontrataków i w jednym z nich ponownie Szałyński strzela do siatki i goście wyszli na prowadzenie. I co ciekawe mieli zaraz po tym kilka okazji do podwyższenia wyniku. Natomiast piłkarze MOSiR -u rzucili się do odrabiania strat i w niezwykle emocjonującej końcówce strzelili trzy bramki i zakończyli mecz z wygraną.

MOSiR GRAJEWO – DTS HELIOS BIAŁYSTOK 5 : 3 (2:2).

Bramki: Marcin Mikucki 2, Mateusz Cybulski, Dawid Jabłoński,Ireneusz Piwko (MOSiR) -  Łukasz Szałyński 2, Marcin Strzeliński (Helios).

MOSiR: Jabłoński -  Tuzinowski, Piwko, Cybulski, Doliwa, Płaskowicki, Wójcicki, Edison, Górski, Mikucki, Arciszewski, Święciński. Trener: Daniel Tuzinowski.

HELIOS: Ulman – Łuckiewicz, Myszko, Krysiewicz, Strzeliński, Budnik, Boguszewski, Seliwanów, Staśkiewicz, Ninkiewicz, Szałyński. Trener: Marcin Strzeliński.

Żółte kartki:Górski,Edison (MOSiR) – Szałyński, Myszko (Helios).

Sędziowali: I sędzia – Maciej Nowacki, II sędzia – Mateusz Nakielski, sędzia czasowy – Kamil Łupiński (Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN.