MOSP - Warmia (11 V)

aktualizacja: 2019-05-10 23:13:15     nr wiadomości: 39185     przeczytano: 3579     Ilość komentarzy komentarze: 0

Jeszcze nie wygasły emocje po środowym pucharowym zwycięstwie nad ŁKS 1926 Łomża a już w sobotę o 11:00 w Białymstoku przy ul. Świętokrzyskiej piłkarze WARMII zmierzą się w kolejnym ligowym meczu z miejscowym MOSP. Zespół z Białegostoku po 25 rozegranych meczach zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów. To zupełnie dobry wynik jak na drużynę, która w tym sezonie debiutuje w IV lidze i jest złożona z młodych wychowanków Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego. W ostatniej kolejce MOSP pokonał w Śniadowie tamtejszy KS aż 6:2. Białostocka drużyna jesienią urwała WARMII punkty – w Grajewie pomimo ogromnej ilości okazji bramkowych nasz zespół zaledwie zremisował 1:1. Kolejna strata punktów w najbliższej kolejce przy ewentualnym zwycięstwie KS Wasilków znacznie oddali nasze szanse na trzecioligowy awans. W ostatnich dwóch meczach straciliśmy aż 4 punkty i o tyle obecnie wyprzedza nas zespół z Wasilkowa. Wiosną na swoim boisku MOSP gra nieco w kratkę. Potrafił pokonać 3:0 CRESOVIĘ Siemiatycze ale i przegrać 0:4 z WISSĄ Szczuczyn.

W naszym zespole w Białymstoku zabraknie kontuzjowanego Kamila Randzio. W piątek Wydział Dyscypliny po odwołaniu naszego Klubu anulował żółtą kartkę Tomasza Dzierzgowskiego, który zdaniem arbitra meczu z PROMIENIEM Mońki pana Konrada Lewończuka próbował wymusić rzut karny. Tym samym nasz napastnik będzie mógł zagrać z MOSP.

 

Na relację tekstową z sobotniego meczu zapraszamy na stronę http://kswarmiagrajewo.pl w sobotę od godziny 11:00.

 

Na początku przyszłego tygodnia ogłosimy informację na temat dystrybucji biletów na mecz finałowy w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego, który jest zaplanowany na środę 29 maja o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W czwartek otrzymaliśmy informację od prezesa Podlaskiego ZPN pana Sławomira Kopczewskiego z której wynika, że mecz nie będzie organizowany jako impreza masowa i na białostockim stadionie mogącym pomieścić 22 386 osób będzie dostępne jedynie… 999 miejsc dla kibiców. Najprawdopodobniej nasz Klub otrzyma zaledwie 350 biletów. Zaledwie – bo zainteresowanie już na teraz jest bardzo duże. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Nasz Klub zrobi wszystko co w naszej mocy, aby jak największa ilość naszych Kibiców mogła na żywo obejrzeć finałowe spotkanie.

 

Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.