MKS Mielnik - Warmia 0:1

Zwycięstwem 1:0 zakończył się niedzielny mecz WARMII Grajewo w Mielniku nad Bugiem. Nasz zespół pokonał gospodarzy po bramce Marcina Mikuckiego zdobytej bezpośrednio z rzutu wolnego w 36 minucie. Grajewianie przeważali, stwarzali sobie sytuacje do zdobycia bramek, ale skuteczność naszego zespołu wołała o pomstę do nieba. Do tego stopnia, że w 30 i 66 minucie nie wykorzystaliśmy aż dwóch rzutów karnych! W pierwszej połowie z jedenastu metrów Mikucki strzelił w zewnętrzną część słupka a w drugiej odsłonie meczu strzał z rzutu karnego Mateusza Cybulskiego obronił bramkarz gospodarzy. Na szczęście tym razem nie sprawdziło się stare, piłkarskie porzekadło o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Choć w końcówce meczu gospodarze mocno atakowali i ambitnie próbowali uzyskać wyrównanie to obroniliśmy wynik i zdobyliśmy cenne trzy punkty.

Ogólny bilans trzech, kolejnych meczów wyjazdowych WARMII nie jest zły – 7 punktów, dwa zwycięstwa i jeden remis. Jednak słaba skuteczność i strata punktów w Goniądzu nie pozwalają czuć się w pełni usatysfakcjonowanym. Po miesięcznej przerwie rozgrywki ligowe wracają do Grajewa – w najbliższą sobotę 28 kwietnia o godzinie 16:00 WARMIA podejmie na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego K.S. Wasilków. Już dziś serdecznie zapraszamy na ten niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz.