Litwini "lubią" BMW

aktualizacja: 2018-06-09 10:11:17     nr wiadomości: 35489     przeczytano: 1876     Ilość komentarzy komentarze: 1

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak ujawnili w naczepie samochodu ciężarowego BMW skradzione we Włoszech. Szacunkowa wartość auta wynosi 65 tys. zł.

Wczoraj, 6 czerwca br. patrol pełniący służbę na terenie gminy Szypliszki zatrzymał do kontroli drogowej samochód ciężarowy marki Scania na litewskich numerach rejestracyjnych. Podczas kontroli funkcjonariusze w naczepie ujawnili BMW X5. Przeprowadzona kontrola pojazdu pod kątem legalności pochodzenia wykazała, że samochód ten figuruje w dostępnych bazach jako utracony na terytorium Włoch. Szacunkowa wartość samochodu z 2008 roku wynosi 65 tys. zł. Kierowcę – obywatela Litwy wraz z zatrzymanym pojazdem i sporządzoną dokumentacją przekazano celem dalszego postępowania funkcjonariuszom Policji w Suwałkach.

Od początku roku 2018 funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali 63 pojazdy o wartości ponad 5,9 mln zł.

  - http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/

Tego typu artykuly staly sie nudne- juz sam tytul jest tak banalny(zbyt czesto sie powtarza), ze dalej juz czytac nie warto, poniewaz wiadomo i tak o co chodzi !
Napisał: Baba dodano: 2018-06-10 17:18:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.