Kulturalny Deptak GCK

aktualizacja: 2018-08-06 20:16:17     nr wiadomości: 36396     przeczytano: 2108     Ilość komentarzy komentarze: 2

W dniach od 30 lipca do 3 sierpnia centrum naszego miasta tętniło życiem. W ramach wakacyjnych atrakcji Kulturalnego Deptaka GCK mogliśmy z wielką nostalgią powspominać bajki, bajeczki minionych lat, posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu młodzieżowego zespołu ATM z uzdolnionym saksofonistą Patrykiem Grajewskim na czele, duetu instrumentalno - wokalnego p. Aleksandry i Daniela Szejdy, który przeniósł nas w świat żeglugi morskiej i popowych szlagierów. Nasz deptak stał się również miejscem rozgrywek szachowych, gry w karty, warcaby, chińczyka, pełnił także funkcję kilkunastometrowej tablicy, na której powstawały prawdziwe dzieła sztuki kredą malowane. Ostatniego wieczoru wszyscy głodni muzyki i ruchu mogli nauczyć się kilku kroków tanecznych prezentowanych przez doświadczonego instruktora p. Sławomira Matysiewicza.

Pogoda podczas całego tygodnia zachęcała do przebywania na świeżym powietrzu, zwłaszcza wieczorem, kiedy to świat wygląda piękniej, zieleń pachnie intensywniej, herbata smakuje najlepiej. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność, otwartość na nowe i życzliwość. Dziękujemy naszym gościom, mamy nadzieję, że będą wspominać wizyty u nas tak samo miło jak my. Kolejny Kulturalny Deptak już za rok. Zapraszamy.

fot.GCK

fajny pomysł, gratuluję pracownikom GCK
Napisał: Jolka dodano: 2018-08-09 11:11:33

super inicjatywa! Oby częściej!
Napisał: Ola dodano: 2018-08-14 15:41:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.