Kręcił "bączki" mając 1,5‰

aktualizacja: 2019-03-18 20:10:56     nr wiadomości: 38732     przeczytano: 4649     Ilość komentarzy komentarze: 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali 21-latka, który kręcił tzw. bączki, mając w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Dodatkowe badanie potwierdziło obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny. Teraz jego nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się sąd.

W minioną sobotę, tuż przed godziną 6:00 grajewscy policjanci zostali poinformowani o tym, iż w jednej z miejscowości gminy Radziłów, kierujący citroenem wykonuje niebezpieczne manewry. Na miejscu mundurowi ujawnili uszkodzony pojazd odpowiadający opisowi ze zgłoszenia. Obok auta stał pijany mężczyzna, który początkowo zapewniał policjantów, że nie kierował samochodem w takim stanie. Nie przekonało to jednak mundurowych, którzy w trakcie sprawdzenia pojazdu ujawnili w nim pustą butelkę po alkoholu. 21-latek został przewieziony do grajewskiej komendy, gdzie przyznał się do kierowania pojazdem będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że to nie jedyne przewinienie, jakiego się dopuścił. Dodatkowe badanie wykazało obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny. 21–latek usłyszał już zarzuty. Teraz jego nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się sąd. - KPP w Grajewie

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.