Kontrolowali wędkarzy

aktualizacja: 2021-02-22 12:13:24     nr wiadomości: 44914     przeczytano: 2368     Ilość komentarzy komentarze: 4

Grajewski dzielnicowy wziął udział w działaniach zorganizowanych wspólnie z funkcjonariuszami Społecznej Straży Rybackiej w Grajewie. Zakres kontroli obejmował obszary wodne przeznaczone do amatorskiego połowu ryb, na terenie powiatu grajewskiego. Mundurowi sprawdzali przede wszystkim posiadanie kart wędkarskich, a tym samym zwalczanie kłusownictwa.

21.02. dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wziął udział w działaniach zorganizowanych wspólnie z funkcjonariuszami Społecznej Straży Rybackiej w Grajewie. Przeprowadzono je na obszarach wodnych przeznaczonych do amatorskiego połowu ryb, na terenie powiatu grajewskiego.  Funkcjonariusze sprawdzali, czy miłośnicy wędkowania posiadają kartę wędkarską, a także czy przestrzegają przepisów dotyczących sposobu połowu ryb i ich okresów ochronnych.

Mundurowi zwracali również uwagę, czy osoby przebywające nad wodą nie popełniają innych wykroczeń. Okazało się, że wszyscy kontrolowani miłośnicy amatorskiego połowu ryb przestrzegają obowiązujących przepisów. Jednocześnie funkcjonariusze informowali o zagrożeniach na jakie mogą być narażone osoby w związku z wchodzeniem na cienki lód.

Wspólne działania grajewskich funkcjonariuszy Policji i Społecznej Straży Rybackiej będą kontynuowane (za: KPP Grajewo)

 

  - fot. KPP

Też byłem wczoraj w pracy.
Napisał: Edek dodano: 2021-02-23 08:58:21

A w tym czasie ktoś otworzył piwo pod klatką na ławce i panowie mundurowi byli nie dostępni aby takiego delikwenta zabrać na komendę.... Poważana akcja na miarę europejską jak nie światowa 😉
Napisał: Ja dodano: 2021-02-23 09:46:46

Do ja. Ja to w wojsku du.a.
Napisał: Olek dodano: 2021-02-23 16:59:27

Serio? Pewnie nawet nie byłeś skoro tak twierdzisz 😉
Napisał: Ja dodano: 2021-02-24 22:31:54

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.