Konkurs na dyrektora Szpitala

aktualizacja: 2019-07-10 08:16:31     nr wiadomości: 39692     przeczytano: 4260     Ilość komentarzy komentarze: 6

9 lipca br. odbyły się rozmowy z kandydatami na stanowisko dyrektora Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie. O fotel naczelnego ubiegały się dwie osoby, to specjaliści z Grajewa oraz Ełku.

Nowy dyrektor swoje obowiązki obejmie w sierpniu br. Procedura konkursowa trwa; ostateczne decyzje zapadną na Zarządzie Powiatu.

Na giełdzie nazwisk najczęściej pojawia się Sebastian Wysocki  lek. med. spec. ortopedii i traumatologii narządów ruchu, koordynator oddziału urazowo – ortopedycznego tutejszego szpitala. 


Lekarz Sebastian Wysocki w 2007 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku, a specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobył osiem lat później. Odbył liczne kursy podyplomowe, między innymi z zakresu chirurgii stopy i endoprotezoplastyki kolana i biodra. Pełnił funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie.

Zawodowo związany z Kliniką Ortopedii i Traumatologii i Poradnią Urazowo-Ortopedyczną Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem między innymi złamań i urazów kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa, deformacji stóp i rąk, chorób i ubytków chrząstki stawowej, zwyrodnień i zniekształceń stawów, urazów nerwów, ścięgien i więzadeł, paluchów koślawych i dyskopatii lędźwiowych i szyjnych. Zajmuje się zespołami uciskowymi kanału nadgarstka i rowka nerwu łokciowego, naprawą nerwów, ścięgien i więzadeł oraz naprawą chrząstki stawów za pomocą komórek macierzystych. Przeprowadza zabiegi wszczepienia endoprotez biodra, kolana i stawu skokowego – podaje portal abczdrowie.pl

 

Czy jak taki dobry specjalista jak dr.Wysocki zostanie dyrektorem szpitala to bedzie nadal wykonywal operacje? Jezeli nie to bylaby to wielka strata dla pacjentow
Napisał: pacjentka dodano: 2019-07-10 11:26:47

A o drugimj kandydacie nic nie wspomniane czemu?
Napisał: N.m dodano: 2019-07-10 12:00:05

Czarne chmury nad szpitalem widzę. O co chodzi?
Napisał: ja dodano: 2019-07-11 14:41:15

A ja myślę,że Pan Wysocki ściągnie za sobą nowych specjalistów bo naprawdę ich brakuje naprzyklad endokrynolog ,onkolog i nie tylko .Jestem za tym oby ktoś nowy i młody wniósł coś nowego.
Napisał: Pacjentka dodano: 2019-07-11 19:04:10

Dyrektorem powinien być ekonomista, ,człowiek który zna się na biznesie aby dobrze poprowadził firmę jaką jest szpital a nie lekarz który zna sie na swojej branży czyli leczeniu.
Napisał: obserwator dodano: 2019-07-11 19:27:20

Do Obserwator: Masz rację. Popieram. Krótko i na temat. Niech każdy robi to, co umie najlepiej.
Napisał: Ewa dodano: 2019-07-16 10:55:05

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.