Konkurs "Bezpieczna droga"

aktualizacja: 2020-11-09 16:28:21     nr wiadomości: 43945     przeczytano: 2051     Ilość komentarzy komentarze: 0

Grajewscy policjanci podsumowali działania prewencyjne „Bezpieczna droga do szkoły 2020”. Zespół do spraw Profilaktyki Społecznej i Nieletnich przeprowadził konkurs dla uczniów Szkoły Podstawowej w Szczuczynie.

W Szkole Podstawowej w Szczuczynie, we współpracy z kadrą pedagogiczną, zostały przeprowadzony konkurs, którego celem było podsumowanie oraz utrwalenie zdobytej podczas spotkań profilaktyczno-edukacyjnych wiedzy. Uczniowie klas I, II i III Szkoły Podstawowej w  Szczuczynie mieli wykonać pracę, plastyczną propagującą najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedstawiciele z Wydziału Prewencji wraz z pedagogami wybrali siedmiu laureatów i sześciu wyróżnionych. Wszyscy otrzymali nagrody i upominki, w tym elementy odblaskowe. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Szczuczyn. Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i życzmy Bezpiecznej Drogi do Szkoły!

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.