Konkurs „Zafejsuj książkę"

aktualizacja: 2019-03-14 17:27:38     nr wiadomości: 38685     przeczytano: 1138     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym „Zafejsuj książkę”.

Przeczytaliście książkę, która Wami wstrząsnęła, która Was zauroczyła, która dostarczyła Wam nieznanej dotąd wiedzy? Przeczytaliście książkę, która rozbawiła Was do łez? Przeczytaliście książkę dzięki, której patrzycie inaczej na otaczający Was świat?

Jeśli tak podzielcie się swoją opinią, pochwalcie się co czytacie, pozwólcie innym przeżyć to co przeżyliście Wy sami.  Recenzję przeczytanej książki opublikujcie na swoim koncie na Facebook’u (wcześniej kliknij „Lubię to” dla stron BCK w Szczuczynie i ZS w Szczuczynie) lub dostarczcie do siedziby BCK  w Szczuczynie.

W przypadku recenzji nie ograniczamy Was ilością znaków. To jak długa ona będzie zależy od Was – najbardziej zależy nam na tym by oddawała w sposób szczery Wasze uczucia co do lektury. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć miłej lektury! -  Andrzej Kosmowski

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.