Koncert z okazji Dnia Kobiet

aktualizacja: 2020-02-13 08:56:04     nr wiadomości: 41468     przeczytano: 4442     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn a w szczególności Panie na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 07 marca 2020r. (sobota) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Biblioteki (ul. Łomżyńska 11).

W tym szczególnym dniu w Szczuczynie wystąpi Joanna Mioduchowska - pieśniarka, autorka piosenek- słów i muzyki. Śpiewa, akompaniując sobie na gitarze i harmonijkach ustnych. Towarzyszyć jej będą: Robert Bielak - niezwykły czarodziej skrzypiec oraz Wojciech Zalewski - pełen charyzmy i uśmiechu  kontrabasista.

Joanna Mioduchowska należy do grupy literacko- muzycznej Terra Poetica. Jej teksty są śpiewane m. in. przez zespół Elektryczne Gitary: „Ja mam szczęście"- został wykorzystany w filmie i na płycie „Kilerów 2-óch oraz „Wnoszą wynoszą" na płycie „Słodka maska". 

Joanna Mioduchowska ma w dorobku 3 autorskie  albumy płytowe: „Bujam
w obłokach"- wyd. 2016r., „Perełki"- wyd. 2018r. oraz „Pomiędzy gestami"- wyd. luty 2020r.

Poza piosenkami całkowicie autorskimi śpiewa także piosenki do słów współczesnych poetów (Jacek Sabatowicz, Tadeusz Knyziak, Andrzej Kubiak, Roma Rappe) oraz poetów klasyków np. Jarosław Iwaszkiewicz, Julian Tuwim, Adam Asnyk, Bolesław Leśmian i innych.

   Sobotni koncert promować też będzie najnowszą płytę Joanny Mioduchowskiej
pt. „Pomiędzy gestami", ale  usłyszymy również starsze utwory. 

Będzie spora dawka pogody ducha, ciepła, uśmiechu, troszkę zadumy i mnóstwo pozytywnej energii.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

 

Więcej informacji o Joannie Mioduchowskiej tutaj:

https://www.joannamioduchowska.pl/

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.