Koncert operetkowy w GCK (19 I)

aktualizacja: 2019-01-09 08:13:51     nr wiadomości: 38153     przeczytano: 4628     Ilość komentarzy komentarze: 0

Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert operetkowy
w stylu wiedeńskim pt. "Nasza to krew", który odbędzie się w sali widowiskowej
GCK (ul. Wojska Polskiego 20)  w dniu 19 stycznia 2019 r. o godz. 18.00.

 Bilety dostępne w dziale programowym GCK w cenie: parter: 40 zł, balkon: 30 zł.
 

W spektaklu operetkowym Nasza to Krew poznamy szlachetnego i prawego żołnierza, trwoniącego majątek hulakę oraz piękne kobiety, które to uwodzą dla zabawy, albo zdobywają serca wybranków dla własnych potrzeb i korzyści majątkowych.

Widowisko składa się z trzech różnorodnych obrazów scenicznych takich jak: Biesiada – huczny raut w podwarszawskim wyszynku, Karty – wystawne przyjęcie w posiadłości bankrutującego hrabiego oraz Dożynki, czyli cieszące oko widza, widoki swojskiej wsi.

Realizatorzy spektaklu operetkowego Nasza To Krewzapożyczyli i nadali nowe znaczenie ariom, duetom i melodiom znanym z najpiękniejszych klasycznych operetek. Włączyli również w choreografię spektaklu tańce przepełnione narodową nutą tj: krakowiak, oberek czy mazur. To wszystko powoduje, że barwne muzyczne widowisko Teatru IWIA ma niepowtarzalny charakter wiedeńskiej operetki z narodowymi rytmami i daje gwarancję niepowtarzalnego humoru i świetnej zabawy widza.

 

Obsada:
Izabela Witwicka, Sylwia Frączek/Maria Klich, Anna Hamryszak/Anna Kaczmarek, Jarosław Bielecki/Jakub Klich, Krzysztof Sojka, Paweł Nowak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.