Kolizja trzech pojazdów

aktualizacja: 2017-04-19 13:54:14     nr wiadomości: 31532     przeczytano: 4637     Ilość komentarzy komentarze: 1

Do zderzenia trzech pojazdów doszło na ul. Przemysłowej. Sprawca kolizji 68-letni mieszkaniec Ełku nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego uderzył w jadącego prawidłowo citroena, a następnie w ciężarowego mercedesa. Uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Kierujący oplem został ukarany mandatem.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 8:00 w Ełku. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 68 –letni kierujący oplem vivaro wyjeżdżając z ul. Wrzosowej nie ustąpił pierwszeństwa osobowemu citroenowi jadącemu ul. Przemysłową. Doszło do zderzenia pojazdów. Następnie opel uderzył w oczekujący na włączenie się do ruchu samochód ciężarowy. Załoga pogotowia na miejscu udzieliła pomocy medycznej, nikt z uczestników zdarzenia nie został zabrany do szpitala. Kierowcy pojazdów biorących udział w kolizji byli trzeźwi.

Kierujący oplem za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Na jego konto trafiło również 6 punktów karnych. - informuje KPP w Ełku

 

  - fot. KPP Ełk

Jak widzę NEL to szczególnie uważam. Czasami to są "lepsi" od BGR.
Napisał: Jarro dodano: 2017-04-20 11:15:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.