Kolejne świetlice wiejskie

aktualizacja: 2018-10-03 18:04:36     nr wiadomości: 37310     przeczytano: 2533     Ilość komentarzy komentarze: 0

Kolejne świetlice wiejskie powstaną w naszym regionie. Stowarzyszenie "Nasz Szczuczyn" zaprasza firmy budowlane do składania ofert na zadanie "Zaspokajanie potrzeb społeczności lokalnych poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowościach Lipnik i Guty, gm. Szczuczyn".

Zainteresowani swoje propozycje cenowe mogą składać do 12 października br. O wyborze najkorzystniejszej oferty zadecyduje cena (60 proc.) oraz udzielony okres gwarancji (40 proc.).

Przedmiotem inwestycji jest budowa dwóch budynków świetlic wiejskich wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - doziemną instalacją elektryczną, wodociągową, kanalizacją sanitarną ze zbiornikiem na ścieki.

Obiekty mają być wykonane w technologii tradycyjnej – murowanej i obejmują roboty fundamentowe i murowe, wykonanie więźby dachowej i pokrycia z blachodachówki, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, montaż wewnętrznych instalacji (ciepłowniczej, wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej), roboty wykończeniowe wewnętrzne tj. tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, układanie glazury i terakoty oraz wykonanie ocieplenia i elewacji budynku.

Zakres prac obejmuje także utwardzenie powierzchni gruntu na ciągi pieszo – jezdne. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do 30 listopada 2019 r.


/e/
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.