Kobiety z Grajewa w służbie

aktualizacja: 2018-03-12 11:12:00     nr wiadomości: 34587     przeczytano: 5672     Ilość komentarzy komentarze: 1

Panie, które na co dzień pracują w mundurze, bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji Święta Kobiet. 10 marca br. w wyjątkowym spotkaniu w Łomży wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji J. Zieliński, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor J. Tarnowski, Ks. Biskup T. Bronakowski oraz szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego.

Życzenia m.in. dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym skierował do Pań jako pierwszy Sekretarz Stanu w MSWiA. Minister podziękował Paniom za profesjonalizm, wiedzę, a także życzliwość i uśmiech. Zastępca KWP w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski przygotował niespodziankę w postaci okazjonalnego i humorystycznego wiersza, w którym podkreślił, że cieszy się z miłej wizyty w Łomży. Paniom życzył spokoju, miłości i jak najmniej trosk.

Także szefowie pozostałych służb mundurowych przekazali zebranym Paniom ciepłe słowa z okazji ich święta. Uśmiechy na twarzy wszystkich uczestników spotkania wywołały życzenia nagrane przez żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, policjantów i młodych mężczyzn z Przedszkola Samorządowego nr 51 w Białymstoku. O oprawę muzyczną zadbał z kolei zespół wokalno – instrumentalny z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Ponieważ serdeczności i uśmiechów nigdy za wiele… również Panie przygotowały niespodziankę Panom z okazji Ich święta. Były serdeczne życzenia, a na koniec wybrzmiało wspólnie zaśpiewane "Sto lat". (za: KMP Łomża)

 

Monika świetnie wyglądasz😊
Napisał: gość dodano: 2018-03-14 15:10:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.