Każdy pomaga, jak może...

aktualizacja: 2020-04-06 14:29:07     nr wiadomości: 42025     przeczytano: 3610     Ilość komentarzy komentarze: 3

Kolejne 268 litrów zatrzymanego alkoholu przekazaliśmy na potrzeby podlaskich instytucji 

  • Partia alkoholu zatrzymanego przez funkcjonariuszy podlaskiej KAS podczas działań kontrolnych na terenie woj. podlaskiego trafiła do sanepidu w Białymstoku i straży pożarnej w Suwałkach. 

  • Przekazany alkohol (268 litrów) będzie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych.

Większa partia zatrzymanego alkoholu - 210 litrów - została w poniedziałek (6.04) przekazana przez Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, a kolejnych 58 litrów trafiło w miniony piątek z Urzędu Skarbowego w Suwałkach do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.

Przekazany przez podlaską Krajową Administrację Skarbową alkohol został zatrzymany podczas działań kontrolnych prowadzonych przez funkcjonariuszy KAS na terenie woj. podlaskiego. Jego przepadek na rzecz Skarbu Państwa orzekł sąd. 

Wysokoprocentowy płyn zostanie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych koniecznych w profilaktyce przeciwko koronawirusowi. - Radosław Hancewicz Rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

 

No w końcu ktoś pomyślał, że taki spirytus można wykorzystać. A nie jak kiedyś wylewanie do oczyszczalni ścieków!
Napisał: Justyna dodano: 2020-04-06 15:02:36

Po co nam państwo i jego struktury skoro bimbrownicy muszą sponsorować produkcję środków dezynfekcyjnych.
Napisał: lola dodano: 2020-04-06 23:35:33

Lola! To nie państwo winne, ale ci co tym państwem " rządzą". Dotyczy to chwili obecnej, wcześniejszych, jeszcze bardziej wcześniejszych, tj. od 30-lat. Jeżeli mam być szczery, to za obecnych jest pewniej, niż tych już historycznych. Przyjrzyj się obradom Sejmu i innych instytucji oraz klanów partyjnych. Główny cel, to badania opinii publicznej i miejsce w rankingu i jego wysokość słupka.
Napisał: Meliorant dodano: 2020-04-07 15:50:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.