Kandydat na posła

aktualizacja: 2019-09-14 09:47:46     nr wiadomości: 40196     przeczytano: 5099     Ilość komentarzy komentarze: 0

W piątek 13 września odbyła sie kolejna konferencja prasowa z udziałem Wojciecha Grochowskiego kandydata na posła RP. 

Kandydat prezentował szczegółowo swój program: "Rolnictwo i Obszary Wiejskie oraz  Rozwój średniej i małej przedsiębiorczości, spółdzielczości i gospodarki"

"W najbliższych wyborach do Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wystartuję z 3 miejsca listy Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Polska w moim rodzinnym okręgu podlaskim! To dla mnie zaszczyt, że mogę ubiegać się o mandat posła na Sejm RP, zwłaszcza kandydując z mojego rodzinnego Podlasia. Kampanię wyborczą rozpocząłem konferencją prasową w swoim rodzinnym Miasto Grajewo, podczas której otrzymałem poparcie od Wicepremiera Janusz Piechociński oraz Zenona Białobrzewskiego kandydata na senatora z okręgu nr 59 (Łomża, Zambrów, Grajewo, Augustów, Suwałki i Sejny).

Moim priorytetowym celem jest zadbanie o dynamiczny rozwój naszego regionu, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości jego mieszkańców. Jestem pewien, że będzie to możliwe dzięki skutecznej i zrównoważonej polityce, jaką prowadzi Polskie Stronnictwo Ludowe, partia która spełnia obietnice wyborcze" -  deklaruje Wojciech Grochowski

Wojciecha Grochowskiego dwa tygdodnie temu oficjalnie poparł Janusz Piechociński  przebywając z krótką wizytą  w Grajewie.

 

Program PSL (*.PDF) 

Wojciech Grochowski

Urodził się i wychował w Uściankach powiat Augustowski. Jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu w Białymstoku i ekonomistą o specjalności zarządzanie i marketing. Od 1 kwietnia 1997 roku pracuje w Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, przechodząc wszystkie szczeble kariery zawodowej. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Handlowego. Działa społecznie na rzecz regionu, województwa Podlaskiego.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.