Juniorzy młodsi w Olecku

aktualizacja: 2018-01-31 17:11:21     nr wiadomości: 34229     przeczytano: 1736     Ilość komentarzy komentarze: 1

Drużyna Juniorów Młodszych MOSiR Grajewo na obozie w Olecku.

Siedem dni trwał obóz przygotowawczy do sezonu zawodników Juniorów Młodszych trenera Daniela Tuzinowskiego. Młodzi piłkarze  przebywali w Olecku od 21 stycznia do 28 stycznia, treningi różnego rodzaju odbywały się 2 razy dziennie przez 7 dni na obiektach oleckiego ośrodka sportu i rekreacji.

Zawodnicy korzystali z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą, z profesjonalnej hali, z siłowni, z basenu oraz odbyli trening aerobiku połączony z zajęciami fitness. Przedostatniego dnia obozu (sobota) drużyna rozegrała sparing z Jagiellonią Białystok, z którą będzie mierzyła się w drugiej rundzie I Ligi Wojewódzkiej. Aktualnie po pierwszej rundzie zespół Juniorów zajmuje 4 miejsce w województwie podlaskim. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z pobytu na obozie w Olecku. 

Wielka szkoda ,że nie mamy takiej bazy sportowej i w jednym miejscu.Czwórka aż prosi się o wybudowanie hali i boiska wielofunkcyjnego. Podobno hala projektuje się ,ale jak jest naprawdę?projekt można odłożyć na półkę, na tej półce to już pewnie brakuje miejsca, może mylę się to przepraszam osoby odpowiadające w mieście za te sprawy
Napisał: Marek dodano: 2018-01-31 20:59:13

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.