Jechał o 67 km/h za szybko

aktualizacja: 2019-03-14 17:40:45     nr wiadomości: 38689     przeczytano: 3041     Ilość komentarzy komentarze: 3

Grajewscy policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca fiata jechał o 67 km/h za szybko. To 31 taki przypadek na terenie powiatu grajewskiego w tym roku.


W miniony wtorek, około godziny 20:20 grajewscy policjanci dokonywali kontroli prędkości w miejscowości Guty na drodze krajowej nr 61. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako niebezpieczne z uwagi na przekraczanie dozwolonej prędkości. W trakcie pomiaru prędkości nadjeżdżającego pojazdu policyjne urządzenie wskazało 117 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego „ciężarówką” do kontroli . 26–letni mężczyzna przyznał się do popełnionego wykroczenia, oświadczył jednak, że nie posiada przy sobie prawa jazdy, gdyż je zgubił. Mundurowi sprawdzając wersję mężczyzny, przeprowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające. O dalszych losach nieodpowiedzialnego kierowcy zdecyduje sąd.

Apelujemy do kierowców o jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jadąc za szybko ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Zachęcając do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa przypominamy, że za pomocą tej aplikacji można przekazać informacje uwzględniające wybrane kategorie przestępstw i wykroczeń jak i zagrożenia, które w subiektywnym odczuciu mieszkańców negatywnie wpływają na ich poczucie bezpieczeństwa. Każde naniesione na mapę zagrożenie jest analizowane i sprawdzane przez policjantów. - KPP w Grajewie

Ciężarówką. !?
Napisał: Tir dodano: 2019-03-15 07:03:04

jakiś cwaniak.powie że prawo jazdy zgubił to myśli że mu nie zabiorą :D
Napisał: Emre dodano: 2019-03-15 10:57:44

Ciężarówką 117 km/h. Jaja jakieś,i jak tu jezdzić skoro nawet suszarki podkrecone;-)
Napisał: Kierowca dodano: 2019-03-19 06:00:42

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.