Jak ubrać się do szkoły?

aktualizacja: 2018-08-31 10:22:54     nr wiadomości: 36979     przeczytano: 3351     Ilość komentarzy komentarze: 0

Choć szkoła to nie modowy wybieg, uczniowie każdego dnia zastanawiają się, jak wyglądać modnie. Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, więc nie czekaj i już teraz sprawdź, jak się ubrać do szkoły.

Rodzice cały czas powtarzają swoim dzieciom, że szkoła to nie pokaz mody. Niestety dorośli często zapominają o tym, że tak jak oni chcą wyglądać dobrze w pracy, tak samo młodzież w szkole chce wyglądać modnie. A przecież od lat oczywistym jest fakt, że poprzez ubiór najczęściej staramy się uzewnętrznić swoje ja i jednocześnie pokazać siebie z jak najlepszej strony. Oczywiście nie zapominając o tym, że ubiór należy dostosować do sytuacji, ogólnie przyjętych norm i zasad panujących w danym miejscu, szkoła nie jest tutaj wyjątkiem. Nie czekaj do ostatniej chwili i zobacz, jak ubrać się do szkoły, żeby jednocześnie było modnie, i wygodnie.

Szkolny outfit – jak skomponować?

Wybierz oryginalny T-shirt

Dziś nikomu nie umknie fakt, że modna bluzka lub oryginalny T-shirt to podstawa szkolnego ubioru. Jednak nie wszyscy wiedzą, iż to ta część garderoby najczęściej przyświadcza o tym, czy będziemy wyglądać dobrze, czy też nie. Jeśli stawiamy na modę, wybierzmy to, co w danym sezonie robi największą furorę. Jeżeli jednak naszą domeną jest ciesząca się coraz większym uznaniem oryginalność, zdecydujmy się na to, co nas wyróżni. W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem okazują się oryginalne koszulki z nadrukiem, można je kupić między innymi w sklepie tulzo.com, w którym znajdują się także wygodne buty oraz modne torby i plecaki.

Postaw na modne spodnie

To górna część garderoby jest tym, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi znajomi, przechodnie i inni ludzie. Dlatego też spodnie wcale nie muszą się nazbyt wyróżniać. Zresztą z łatwością można zauważyć, że połączenie oryginalnej bluzki i szałowych spodni może być bardziej tożsame z kiczem, niż z modą czy oryginalnością. Nie przesadzaj więc i wybierz modne, aczkolwiek proste spodnie, które bez wątpienia okażą się idealnym tłem dla oryginalnej koszulki i ani trochę nie przyćmią jej blasku.

Wybierz wygodne buty

Uczniowie często zapominają o tym, że zdrowie stóp jest bardzo ważne. Dlatego bez względu na najnowsze trendy modowe pamiętaj, że wygodne i bezpieczne dla zdrowia obuwie to podstawa. Na szczęście na rynku dostępne są takie buty, które są nie tylko designerskie, lecz również pozostają szalenie wygodne, dzięki czemu bezpieczeństwo zdrowia stóp okaże się czymś, o co nie musimy się martwić.

Zdecyduj się na subtelne dodatki

Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy uważali, że dodatki to coś, czym należy się obwiesić od stóp do głów. Jednak obecnie czasy te bezpowrotnie minęły i dziś, bez względu na sezonowe trendy modowe, wiele osób stawia na minimalizm. Dlatego też dodatki i akcesoria odzieżowe należy dobierać mądrze. Najpopularniejsze z nich, na które warto zwrócić uwagę to dość subtelna biżuteria i minimalistyczny zegarek na rękę. Inne dodatki odzieżowe, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi moda szkolna, poszły w odstawkę.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.