Imprezy w GCK

aktualizacja: 2019-02-15 16:18:00     nr wiadomości: 38373     przeczytano: 4343     Ilość komentarzy komentarze: 1
  • Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy fotogramów Janiny Osewskiej "Nowa Zelandia - obrazy znalezione".  Wystawa będzie czynna od 20 lutego do 15 marca (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9:00 - 15:00 przy sali widowiskowej GCK. 

 

  • Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego "W starym kinie", które odbędzie się 25 lutego o godzinie 19:15 na sali kinowej GCK.
 
  • Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka (Oddział Grajewskiego Centrum Kultury)  odbędzie się prelekcja o miodach pszczelarza Dominika Muczyńskiego. Prelekcja połączona będzie z miniwystawą i możliwością zakupu produktów. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

  • ​Grajewska Izba Historyczna - Oddział Grajewskiego Centrum Kultury zaprasza gorąco na kolejne spotkanie z cyklu Akademii Niepodległości. Odbędzie się ono 25 lutego o godzinie 17:00 w budynku GIH (ul. Ełcka 30). 
  • Serdecznie zapraszamy na koncert aktorki i wokalistki Anny Kukawskiej, który odbędzie się 9 marca (sobota) o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury. Anna Kukawska - aktorka i wokalistka, gra na scenie, śpiewa, ma na swoim koncie prowadzenie wielu imprez kulturalnych, a także udział w reklamach i programach telewizyjnych. W Gdyni 2011 roku była laureatką "Bursztynowego Mikrofonu" na Festiwalu Piosenki.

 

 

  • Kreatywne eko – zabawki z Krówka Matyldą

    W słoneczne przedpołudnie, 16 lutego 2019 r. odbyło się cykliczne spotkanie z Krówką Matyldą. Dzieci z wielką ochotą i zaangażowaniem tworzyły eko – zabawki z Darów Lasu. Okazuje się, że do zrobienia nietuzinkowej figurki potrzebujemy  tak niewiele: gałęzi, liści, szyszek, różnego rodzaju orzechów i… duuuuuużo wyobraźni.   A tymczasem, zapraszamy na kolejne spotkanie w marcu.

     

 

Jest błąd. Spotkanie dot. miodu nie 23 marca lecz 23 lutego
Napisał: Arek dodano: 2019-02-16 08:37:46

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.