wtorek, 16 kwietnia 2024

• 9921 wyświetleń

I Grand Prix Województwa

Zwycięstwo w I Grand Prix Województwa.

Juniorzy województwa podlaskiego w Dobrzyniewie Dużym rozegrali pierwszy kwalifikacyjny turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix. Wśród 48 startujących zawodników, 3 kadetów oraz 3 juniorów grajewskiego MOSiR uczestniczyło w tym turnieju. Najlepszy zawodnik grajewskiej sekcji tenisa, Krystian Maciorowski nie zawiódł i jako turniejowa jedynka , bez straty seta wywalczył pierwsze miejsce oraz awans na turniej ogólnopolski-I Grand Prix Polski w dniach 11-13.10.2019r. w Gorzowie Wielkopolskim.

Pozostali zawodnicy zaliczyli po dwa i trzy zwycięstwa i zdobyli pierwsze punkty do klasyfikacji końcowej. Kadeci Sebastian Janiszewski oraz Patryk Dondera wywalczyli XIII i XIV miejsca.