III Święto Maślanki Mrągowskiej

aktualizacja: 2019-06-26 10:36:56     nr wiadomości: 39572     przeczytano: 3799     Ilość komentarzy komentarze: 0

Nie jemy byle czego… i dobrze się bawimy – III Święto Maślanki Mrągowskiej

Najbardziej popularna polska maślanka ponownie obchodzi swoje święto :)

Już 29 czerwca podczas Dni Mrągowa odbędzie się III Święto Maślanki Mrągowskiej!

Mlekpol, producent maślanki oraz Miasto Mrągowo
zapraszają na piknik rodzinny i wspólne gotowanie z Kasią Bosacką.


Święto Maślanki Mrągowskiej to specjalne wydarzenie. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wielu konkursach, grach, zabawach i warsztatach kulinarnych . Nasze hasło „Nie jemy byle czego…i dobrze się bawimy” to nie tylko tegoroczny motyw przewodni Święta Maślanki, ale również ważna wskazówka, że właściwa dieta połączona z aktywnością ruchową to najlepszy przepis na zdrowie. – mówi Dorota Grabowska z Działu Marketingu Mlekpolu.

Maślanka Mrągowska to najchętniej kupowana maślanka w Polsce. Od ponad 20 lat obecna na półkach sklepowych stale powiększa swoich grono fanów – zarówno tych najmłodszych jak i seniorów. Maślanka to produkt który znakomicie gasi pragnienie i orzeźwia w upalne dni, a od kilku lat jest coraz częściej stosowana w wielu przepisach kulinarnych jako znakomity zdrowy dodatek lub baza potraw.

W tym roku na Święto Maślanki zaprosiliśmy Kasię Bosacką, która razem ze swoimi dziećmi będzie gotować zdrowe dania dla całych rodzin i pokaże, że Maślanka Mrągowska ma szerokie zastosowanie w każdej kuchni. – dodaje Dorota Grabowska. 

Każdy, kto pojawi się w najbliższą sobotę, 29 czerwca na Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie będzie miał możliwość skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora. Na odwiedzających czekają konkursy z nagrodami, warsztaty dla dzieci i młodzieży, najlepsze zabawy podwórkowe dla całych rodzin… i oczywiście możliwość spróbowania najlepszej polskiej maślanki.  

 

   - fot. Mlekpol   - fot. Mlekpol   - fot. Mlekpol
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.