Gazyfikacja Szczuczyna

aktualizacja: 2019-03-01 17:40:43     nr wiadomości: 38559     przeczytano: 1534     Ilość komentarzy komentarze: 5

Zarząd Polskiej Spółki Gazowniczej podjął decyzję o przystąpieniu do realizacji zadania pod nazwą "Gazyfikacja Szczuczyna".

Pracownicy spółki przystąpili do przygotowania dokumentacji niezbędnej do ogłoszenia zamówienia w trybie zaprojektuj i wybuduj.

Już wiemy, że w pierwszym etapie powstanie ponad 9 kilometrów gazociągu. Stacja gazowa będzie zlokalizowana w szczuczyńskiej Strefie Przemysłowej – informuje Artur Kuczyński, Burmistrz Szczuczyna.

 

Za duży rozmach. W naszym. miescie nie ma.dobrych wodociągów rury pękają kanalizacji brakuje miało być tyle zakładów tylu ludzi miało mieć pracę a młodzi nadal uciekają ./
Napisał: Pawelki dodano: 2019-03-02 15:30:15

No i znowu zle
Napisał: Hela dodano: 2019-03-02 23:04:35

Pawelki- i będą uciekać. To nie uniknione. Nawet zeby powstało 1 000 nowych miejsc pracy. Mówię to w swojej osobie. Ja ucieklem i dobrze mi z tym, nie.wrócę nawet.zeby byly.miejsca pracy. Tu ani normalnego klubu, ani sklepów, o kinie i basenie nie wspomnę, malo jakis koncertow ze znanymi twarzami bo oczywiście wydatki są ważne i ważniejsze, i nic mi z tego ze jest metropolis bo ich priorytetem jest disko trolololololo. Tu kompletnie NIC NIE MA. Same miejsca pracy nic nie pomogą. Tu trzeba zmienić cały Szczuczyn i podejście do rozwoju. Pozdrawiam. Ps. Prosze we mnie nie rzucać teraz łajnem, bo taka jest prawda
Napisał: Patryk Wiercipięta dodano: 2019-03-03 00:17:23

Zgadzam się. Ludzie radzą sobie i bez gazociągów. Najgorszym problemem jest brak pracy i perspektyw rozwoju dla młodych w Szczuczynie ☹
Napisał: Admoo dodano: 2019-03-03 08:55:03

Aby z ziarenka powstało drugie ziarenko potrzeba roku.Na wszystko trzeba trochę czasu . Wodociągi powoli się naprawia kanalizacja też powstaje.Zakłady też powstają to i praca też będzie. Myślę że szansa z tym gazem to może dziejowa szansa dla Szczuczyna.Inne miejscowości pewnie by marzyły o takiej szansie.Z czasem unia wymusi zakaz palenia czym się chce i co wtedy.A jeśli chodzi o rozrywkę to kto chce to sobie poradzi i na basen też da radę.Młodzi robią jak uważają -chcą to wyjeżdżają . Ciekawe dlaczego coraz więcej ludzi z dużych miast chce uciec gdzieś gdzie jest spokój ? Byłem latem na starym rynku w dużym mieście ok godz 5 rano i to co zobaczyłem po kończących się klubowych imprezach nocnych przeraziło mnie -śmieci po kolana, zarzygane witryny sklepowe i chodniki , pijania młodzi ludzie leżący na chodnikach w tym dziewczyny -dobrze ubrani to raczej nie bezdomni.Czy o takim Szczuczynie myślimy ?
Napisał: szczuczyniak dodano: 2019-03-03 19:47:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.