Futsalowy Turniej ZNP

aktualizacja: 2018-01-21 10:39:52     nr wiadomości: 34137     przeczytano: 2077     Ilość komentarzy komentarze: 0

GRAJEWO WYGRAŁO TURNIEJ ZNP.

    W sobotę  w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się XII Mistrzostwa pracowników oświaty woj. podlaskiego w futsalu pod Honorowym Patronatem burmistrza miasta. Uczestnicy rywalizowali o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie.

   Po raz pierwszy w historii najlepsi okazali się gospodarze. Drużyna ZNP Grajewo wystąpiła w składzie: Mateusz Purwin, Wiesław Jerulank, Marcin Karwowski, Paweł Górski, Paweł Obrycki, Wojciech Kowzon, Daniel Tuzinowski i Kamil Chorosz. Drugie miejsce zajęła Politechnika Białostocka, a trzecie Augustów. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe medale.

   Mecze społecznie prowadził Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów

Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, a opiekę medyczną zapewnił p. Krzysztof Piekarski. Drużyna gospodarzy dziękuje też Klubowi Sportowemu Warmia za wsparcie sprzętowe w tych zawodach i w turnieju z okazji 26 Finału WOŚP w którym zajęła trzecie miejsce.    

  Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP i MOSiR zapraszają na XII Mistrzostwa, które odbędą się 12 stycznia 2019 roku w Grajewie.

                                                                                    

                                                                                                                                                   WJ

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.