Ford stoczył się do jeziora

aktualizacja: 2019-07-22 09:29:23     nr wiadomości: 39759     przeczytano: 5370     Ilość komentarzy komentarze: 0

19 lipca br. po godz. 15.00 samochód osobowy marki Ford stoczył się do jeziora na tzw. nowej plaży miejskiej w Ełku. Do zdarzenia doszło na slipie do wodowania łodzi. 

- Po dojechaniu na miejsce strażacy w pierwszej kolejności upewnili się czy w środku pojazdu nie ma ludzi. Na szczęście okazało się, że w samochodzie nikogo nie było. Przy użyciu wyciągarki strażacy wydobyli pojazd z wody oraz odłączyli akumulator. Upewniono się również czy nie ma żadnego zagrożenia ekologicznego – informuje Ratownictwo Powiatu Ełckiego.

Właściciel pojazdu był trzeźwy. 

W działaniach uczestniczyły 3 zastępy ełckiej straży pożarnej i policja.

Przypomnijmy: do podobnego zdarzenia doszło na początku czerwca br. Samochód osobowy marki Mercedes stoczył się ze stromej ulicy Cichej wprost do jeziora Ełckiego taranując po drodze ławkę, na której odpoczywała kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem. Niemowlę po uderzeniu wypadło z wózka i doznało ogólnych potłuczeń, decyzją lekarza zostało zabrane na obserwację do szpitala. Matka nie doznała żadnych obrażeń. 

 

fot. Marcin Waszkiewicz

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.