Ten Festiwal to tradycja!

aktualizacja: 2019-11-18 17:20:57     nr wiadomości: 40746     przeczytano: 9897     Ilość komentarzy komentarze: 2

15 listopada br. podczas XVI Festiwalu Gorących Serc na scenie Grajewskiego Centrum Kultury prezentowali się artyści z różnych szkól zlokalizowanych na terenie powiatu grajewskiego. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą w Grajewie oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

Główną ideą Festiwalu jest aktywizacja oraz promowanie twórczości i kreatywności osób niepełnosprawnych, wspólne przeżywanie radości i poczucia dumy z pokonania własnych słabości, a także wymiana doświadczeń opiekunów i placówek sprawujących pieczę nad ich rozwojem.

Organizatorzy Festiwalu pokazują w jaki sposób można kruszyć bariery, przezwyciężać zahamowania, tworzyć klimat wzajemnej akceptacji i zrozumienia. Pokazują również, że osoby borykające się ze szczególnymi trudnościami, mogą odkrywać i poznawać własne możliwości, a także zyskiwać szansę pełniejszego istnienia w społeczeństwie.

Patronat nad Festiwalem Gorących Serc objęli: Starosta Powiatu Grajewskiego, Burmistrz Miasta Grajewo, Wójt Gminy Grajewo.

 
e-Grajewo.pl

chwyta za serce taki widok Slodziaków. A tym, ktorzy to przygotowali wielkie słowa uznania. Ti niełatwa praca.
Napisał: wzruszona dodano: 2019-11-20 16:11:48

Wszystko pięknie tylko dlaczego nigdy nikt nie wspomina,że pomysłodawczynią tego festiwalu jest Maria Jasionowska była pracownica ZSS.
Napisał: L.J dodano: 2019-11-21 13:14:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.