Ferie zimowe…

aktualizacja: 2019-01-07 20:02:36     nr wiadomości: 38151     przeczytano: 1684     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych… Każdy z nas przyzna, że zaraz po wakacjach jest to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież (szczególnie!).  Jest to okazja do relaksu po dniach pełnych pracy i nauki. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, planujecie spędzić ferie zimowe w Szczuczynie / w gminie Szczuczyn warto zapoznać się z ofertą Biblioteki  - Centrum Kultury w Szczuczynie!

Pracownicy BCK w Szczuczynie przygotowali i zorganizowali cykl zajęć plastycznych, sportowych, tanecznych, edukacyjnych, kulinarnych, multimedialnych a także wyjazdy na lodowisko,  do kina czy parku trampolin. W organizację ferii zimowych aktywnie włączył się Zespół Szkół w Niećkowie. Dzięki dyrekcji i pracownikom szkoły zorganizowany zostanie kulig z ogniskiem  i jeśli pogoda nie spłata figla będzie to znakomita okazja by nacieszyć się w pełni zimową aurą.

W tym roku  w ramach ferii zimowych ogłaszamy konkurs „AKTYWNI W BCK”. Przez cały okres zimowiska będziemy obserwować uczestników zajęć i wyjazdów a najbardziej aktywni na koniec ferii otrzymają nagrodę niespodziankę. Ale żeby sprawiedliwości było zadość pracownicy BCK w Szczuczynie także poddadzą się ocenie feriowiczów, którzy na koniec ferii ocenią nas wg konkursowych kryteriów. Będzie się działo!

Chcielibyśmy zaznaczyć, że w okresie ferii zimowych zajęcia zorganizowane dla dzieci
i młodzieży w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00 zgodnie z załączonym planem (o ewentualnych zmianach uczestnicy ferii będą informowani na bieżąco).

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) i Hala Sportowa w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2/ kierunek Skaje) jest do dyspozycji dzieci
i młodzieży w godzinach otwarcia: w tygodniu  w godz. 10:00 – 17:00 a w soboty BCK
w Szczuczynie  w godz. 10:00 – 15:00.

Szczególną uwagę prosimy zwrócić na wyjazdy organizowane w czasie ferii zimowych. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego pod uwagę brana będzie kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnienie formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO).

Szanowni rodzice i opiekunowie, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny zbiórek uczestników wyjazdu. Wszystkie wyjazdy odbywać się będą spod siedziby Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Wszelkich informacji na temat ferii zimowych możecie uzyskać w siedzibie Biblioteki  - Centrum Kultury w Szczuczynie, ul. Łomżyńska 11, 19-230 Szczuczyn lub telefonicznie 501639043, 86 2621036 / 86 2621037.

Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu! - Andrzej Kosmowski BCK Szczuczyn

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.