Emerytury jeszcze przed świętami

aktualizacja: 2019-12-21 13:22:38     nr wiadomości: 41088     przeczytano: 2395     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wypłaty, które trafiają do emerytów i rencistów każdego 25 dnia miesiąca, w grudniu pojawią się w ich portfelach  i na rachunkach bankowych wcześniej. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zadbał o to, by świadczeniobiorcy otrzymali je jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

- Święta Bożego Narodzenia to czas radości i spokoju spędzony w gronie rodziny. Naszym celem jest by żaden emeryt czy rencista nie miał niepotrzebnych stresów związanych z nie otrzymaniem świadczenia za ten ostatni miesiąc w roku. Stabilność finansowa daje poczucie bezpieczeństwa, a tym samym sprawia, że jesteśmy spokojni i radośni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przekazujemy wypłatę świadczeń nieco wcześniej – informuje Katarzyna Krupicka regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Świadczenia doręczane przez listonoszy zostały już przekazane, pieniądze na rachunkach bankowych pojawią się 23 grudnia br.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.