Ełk: IT-LIFE E-SPORT

aktualizacja: 2018-03-11 11:12:53     nr wiadomości: 34578     przeczytano: 2008     Ilość komentarzy komentarze: 0

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na kolejne wydarzenie esportowe, mające miejsce na Mazurach. Mowa tutaj o IT-LIFE E-SPORT, które już 24 marca zgromadzi ogromne rzesze fanów joysticków, chcących obserwować poczynania najlepszych graczy gier FIFA 18 oraz Tekken7. Zawodnicy staną do walki o wyjątkowe nagrody sponsorowane przez światowej klasy producentów sprzętu, takich jak DeepCoolLGPlantronics, czy Arozzi, których pula wynosi aż 4 tysiące złotych na każdy z wyżej wymienionych tytułów.

Całe wydarzenie odbędzie się w Ełku.

Rozgrywki zaczynają się od godziny 10:00 i potrwają aż do 21:00

 

 

IT-LIFE E-SPORT to nowa seria wydarzeń esportowych kierowana zarówno dla graczy konsol, jak i komputerów stacjonarnych, organizowany przez doświadczoną i zorganizowaną ekipę IT-LIFE. W ramach eventu będziecie mogli wziąć udział w wielu turniejach, pograć w Wasze ulubione tytuły na wolnych stanowiskach oraz zgarnąć ciekawe nagrody wraz z gadżetami firmy, które będziemy rozdawać podczas rozgrywek. Ponadto, specjalnie dla Was udostępniamy najnowszy sprzęt dostępny na rynku, abyście mogli doznać niezapomnianych wrażeń nie tylko z przebiegu spotkań, ale również i technologii jaką dysponujemy. Nasze zawody to także okazja do poznania wielu osób, które stały się ikonami polskiego sportu elektronicznego.
 
Zapisy na turnieje obarczone naszym logiem dostępne TUTAJ
 
 
Liczba miejsc w każdej grze jest ograniczona!
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.