Echa spotkania w okręgu 3

aktualizacja: 2017-09-21 16:15:05     nr wiadomości: 32835     przeczytano: 5042     Ilość komentarzy komentarze: 2

7 września br. z inicjatywy Andrzeja Mścichowskiego radnego Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 3. Spotkanie odbyło się w rejonie skrzyżowania ulic: Ełckiej i Grunwaldzkiej.


Brak kanalizacji, nawierzchni ulic i chodników to najważniejsze problemy, z którymi zmagają się mieszkańcy tego okręgu. Przybyli na spotkanie zainteresowani byli dofinansowaniem projektów dotyczących zakupu i wymiany pieców centralnego ogrzewania a także wnioskowali o dostawienie na ulicach miejskich koszy na śmieci.

Obecni na spotkaniu mieli okazję bezpośrednio wyrazić swoje potrzeby oraz  uzyskać informacje dotyczące działań podejmowanych przez władze miasta na różnych płaszczyznach.


Do okręgu nr 3 należą ulice:
Cudro, Ełcka, Grunwaldzka, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Kolektorowa, Krzywa, Piaskowa, Polna, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Słowackiego, Wiejska, Książęca (dawniej 23 Stycznia)

e-Grajewo.pl

 

Remonty i modernizacje kanalizacji burzowej zaczyna się od strony rzeki to jest głównego rowu odprowadzającego, a nie od miejsc zalewanych o czym radny MIiścichowski na pewno wie bo jest rolnikiem i nie raz osuszał łąkę .W GRAJEWIE robi się odwrotnie udrażnia się ulice Popiełuszki żeby nadmiar odprowadzonej wody zalewał Ełcką .
Napisał: Niebrzydowski dodano: 2017-09-09 09:55:05

niech zaczną dbać o drogi . nie chodzi ze zaraz asfalty i autostrada na osiedlu ale jeśli jest piaskowa droga to takie rzeczy jak równanie to chociaż raz na miesiąc. kasa na auta służbowe jest a na drogi brak
Napisał: koko dodano: 2017-09-12 17:58:12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.