Dzień Kobiet w bibliotece

aktualizacja: 2018-03-09 17:32:45     nr wiadomości: 34573     przeczytano: 2594     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

W środę 07 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie w ramach cyklu ” Zdrowie i uroda z biblioteką” zorganizowała dla wszystkich pań spotkanie z okazji Dnia Kobiet.  Wykład o tematyce „Moda na zdrowie”  poprowadziła p. Ewa Szwedo dietetyczka, która uświadomiła dla zebranych rolę żywności w organizmie człowieka, wskazała jakie produkty  spożywać a  jakich raczej starać się unikać. Łączenie produktów z suplementami np. probiotykiem.  Wśród uczestniczek spotkania wylosowano osoby, które za darmo, zostały zbadane analizatorem kwantowym wskazującym niedobór lub nadmiar witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów itp.

Kolejną atrakcją w tym dniu, było spotkanie z konsultantkami z Oriflame, które badały skórę twarzy pań i na podstawie tego pomagały dobrać odpowiednie kosmetyki. Ciepła atmosfera i dobry humor uczestniczek spotkania bez wątpienia naładowały akumulatory zebranym gościom.

Dziękujemy pani Ewie Szwedo i paniom z firmy Oriflame za to, że gościły w naszej bibliotece oraz wszystkim czytelniczkom za uczestnictwo.

fot.MBP w Grajewie 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.