Dzielnicowy rejonu nr 8

aktualizacja: 2020-11-30 16:43:09     nr wiadomości: 44139     przeczytano: 2940     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Przedstawiamy rejon 8 działania KPP Grajewo - Posterunek Policji w Rajgrodzie, ul. Warszawska 11, tel. 47 718 41 40

Dzielnicowy rejonu nr 8, asp. Tomasz Perkowski tel. 885 997 275 e-mail: dzielnicowy.rajgrod1@bk.policja.gov.pl

Rejon Nr 8 obejmuje miejscowości: Bełda, Biebrza, Bukowo, Ciszewo, czarna Wieś, Danowo, Karczewo, Karwowo, Kołaki, Kosiły, Kosówka, Kozłówka, Kuligi, Łazarze, Miecze, Orzechówka, Pieńczykowo, Pieńczykówek, Przestrzele, Rajgród, Rybczyzna, Rydzewo, Skrodzkie, Sołki, Stoczek, Tama, Turczyn, Wojdy, Woznawieś.

Zgodnie z opracowanym planem działania priorytetowego "Przyjazny Park" dzielnicowy jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w rejonie Plaży Miejskiej w Czarnej Wsi polegających na:

- zaśmiecaniu,
- spożywaniu alkoholu,
- zakłócaniu porządku publicznego i spoczynku nocnego.

Zaplanowane działania: wzmożone kontrole miejsca zagrożonego, spotkania z  mieszkańcami, działania z policjantami PP w Rajgrodzie, współpraca z oficerem prasowym KPP Grajewo w ramach podejmowanych działań.

Podejmowane przez dzielnicowego działania wskazane w wymienionym "Planie" będą miały na celu znaczne ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zdiagnozowanych zagrożeń.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.