Dwójka na wycieczce

aktualizacja: 2019-10-15 16:23:10     nr wiadomości: 40473     przeczytano: 4370     Ilość komentarzy komentarze: 0

Następnego dnia po ślubowaniu, czyli 11 października br. pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie wybrały się na wycieczkę autokarową do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na przedstawienie pt. „Królik Edward”. 

Wspaniały scenariusz i reżyseria Petera Palika, magiczna scenografia oraz wyraziste postacie lalek uczyniły z „Królika Edwarda” urocze, magiczne przedstawienie. Ten pogodny, pełen ciepła, ale i  smutku spektakl, opowiada o podróży w głąb siebie. Mówi o miłości, przyjaźni, empatii. 

Dzieci  oglądały spektakl z zafascynowaniem, na widowni  panowała cisza jak makiem zasiał. Były sceny humorystyczne, które wywoływały głośny śmiech oraz sceny, przy których kręciła się łezka w oku, a czasem strach. Aktorzy i publiczność spisali się na medal. Bez wątpienia widowisko wywarło na wszystkich ogromne wrażenie.

Po prtzedstawieniu dzieci zrobiły pamiątkowe zdjęcia na scenie teatru, obejrzały lalki z innych przedstawień i weszły na wieżę widokową w teatrze, skąd podziwiały panoramę Łomży. 

Z wycieczki uczniowie  wrócili z uśmiechem na ustach. To  cudowne zakończenie święta pierwszaków ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie. - wychowawczynie klas I

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.