Diamenty z Czwórki

aktualizacja: 2018-03-09 17:24:18     nr wiadomości: 34569     przeczytano: 2283     Ilość komentarzy komentarze: 2

„5 marca 2018r. okazał się dla nas szczęśliwym dniem. Uczestniczyłyśmy w finale Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Nie stresowałyśmy się mocno, bo wiele godzin poświęciłyśmy na przygotowania. Zadania okazały się nietrudne, a temat rozprawki: Czy kroczenie własną ścieżką jest wyznacznikiem człowieczeństwa zaskoczył nas pozytywnie” – piszą laureatki.

Z radością informujemy, że w gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego znalazły się trzy uczennice oddziałów gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie. Są to: Klaudia Karwowska – kl. IIc, Justyna Prostko – kl. IIId oraz  Magdalena Zalewska – kl. IIIc. Uczennice przygotowywał do konkursu pan Waldemar Jarosław Koniecko. Zdobycie tytułu laureata, a tym samym powtórzenie sukcesu ze szkoły podstawowej jest dla naszych uczennic wielkim sukcesem i świadczy o tym, że  właściwie rozwijają swoją wiedzę.

        Należy podkreślić, iż w etapie szkolnym w całym województwie podlaskim uczestniczyło w konkursie z języka polskiego 1733 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowało się 264 uczniów, następnie do etapu wojewódzkiego awansowało  77 uczniów, a tytuł laureata uzyskały tylko 44 osoby, w tym trzy nasze uczennice, które określamy z dumą jako diamenty. Składamy najserdeczniejsze gratulacje wszystkim zaangażowanym w ten sukces – samym uczennicom, nauczycielowi prowadzącemu oraz rodzicom laureatek.

    fot.SP 4

 

Na zdjęciu od lewej: Justyna Prostko, pan Waldemer Koniecko, Magdalena Zalewska, Klaudia Karwowska.

 

Brawo,gratulacje dla wszystkich
Napisał: Uczeń dodano: 2018-03-09 19:25:39

Gratuluję. Pięknie!!!
Napisał: Iwona dodano: 2018-03-11 18:27:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.